شوهر دوستم بیهوشم کرد و به من تجاوز کرد/ وقتی شکایت کردم شوهرم طلاقم داد!

شوهر دوستم بیهوشم کرد و به من تجاوز کرد/ وقتی شکایت کردم شوهرم طلاقم داد!

شوهر دوستم بیهوشم کرد و … زوج جوانی که به اتهام اذیت و آزار زن جوانی دستگیر شده بودند، روز گذشته با رضایت شاکی تبرئه و آزاد شدند.

چند‌ماه قبل زن ۴۳‌ساله‌ای به نام ناهید با مراجعه به اداره پلیس از زوج جوانی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد و گفت: «مدتی پیش با زنی به نام سیما در پاساژ بوستان پونک آشنا شدم. این آشنایی عمیق‌تر شد تا جائیکه با هم رفت و آمد داشتیم. مدتی گذشت و سیما چند بار مرا به خانه‌اش دعوت کرد، اما آخرین باری که به خانه آنها رفته بودم او شربت مسمومی به من داد که با خوردن آن بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم همسر سیما به نام آرش مرا آزار داده است.»

با طرح این شکایت سیما بازداشت شد و گفت: «من و ناهید مدتی قبل با هم دوست شدیم و رفت و آمد داشتیم. مدتی که از آشنایی ما گذشت متوجه شدم او با همسرم به صورت پیامکی در ارتباط است. از این موضوع ناراحت بودم اما هیچ وقت برای او نقشه‌ای نکشیدم و همسرم او را آزار نداده است.»

بیشتر بخوانید:

پدرم را کشتم چون تا صبح در اتاق خواب خواهرم بود! / در جوزجان رخ داد

تعرض مرد ۳۴ ساله به دختربچه ۳ ساله در گاراژ متروکه / یک رهگذر ناله های او شنید+ عکس

تجاوز به هانیه ۱۷ ساله در تاکسی زرد رنگ تهران!! + آخرین خبر و عکس

دستگیری مرد نانوا که دختر ۱۰ ساله تهرانی را پشت کیسه ها آرد برد!!

دستگیری مردی هنگام فیلمبرداری در توالت عمومی زنانه / ۲ زن او را به دام انداختند + فیلم

بعد از این توضیحات همسر سیما نیز بازداشت شد. او در بازجویی‌ها جرمش را انکار کرد و گفت: «ناهید دوست همسرم بود و گاهی اوقات به خانه ما می‌آمد. در این رفت و آمد‌ها متوجه رفتارهای غیراخلاقی او شده بودم، به همین دلیل گاهی اوقات به او پیامک می‌دادم تا او را نصیحت کنم. قبول دارم بارها برای ناهید پیامک فرستاده‌ام، ولی ادعای او را قبول ندارم و هرگز او را آزار نداده‌ام.»

به دنبال اظهارات این مرد، مأموران با بررسی فهرست مکالمات و پیامک‌های او و زن جوان دریافتند هیچ رابطه پنهانی بین آنها وجود نداشته است.

به این ترتیب پرونده به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی عبداللهی فرستاده شد و بعد از تعیین وقت در حالیکه قرار بود متهمان روز گذشته محاکمه شوند، زن جوان به دادگاه رفت و اعلام گذشت کرد. او گفت: «وقتی شوهرم از این ماجرا باخبر شد مرا طلاق داد و زندگی‌ام از هم پاشید. حالا همراه دو دخترم زندگی می‌کنم و بابت حرف‌هایی که پشت سرم زده شده است از دخترانم خجالت می‌کشم و حتی نمی‌توانم در چشمان آنها نگاه کنم. به همین خاطر اعلام رضایت می‌کنم و شکایتی ندارم.»

با اعلام رضایت شاکی، روز گذشته زوج جوان پشت درهای بسته به صورت غیرعلنی محاکمه شدند. در پایان جلسه از آنجائیکه مدرکی علیه آنها به دادگاه ارائه نشده بود، بنا به مدارک موجود در پرونده هر دو متهم از هر گونه جرمی تبرئه و آزاد شدند.س

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *