ایران‌خودرو شرایط فروش فوری ویژه عید سعید فطر ۹۷ اعلام شد

ایران‌خودرو شرایط فروش فوری ویژه عید سعید فطر ۹۷ اعلام شد

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود از شرایط فروش فوری محصولاتش خبر داد که مشتریان می‌توانند به مناسبت عیدفطر با قیمت قطعی محصولات یادشده را خریداری کنند.این شرایط فروش از روز ۲۷ خرداد ماه آغاز خواهد شد و با توجه به ظرفیت محدود تعیین شده تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

از شرایط ویژه این طرح محدود بودن خرید هر دستگاه خودرو برای هر کد ملی است که با توجه به وضعیت بازار و دلالی‌ها، از سودجویی آن‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین ثبت نام برای مشتریان دوم و نمایندگی غیرفعال بوده و صرفا مشتریان حقیقی امکان ثبت نام در این طرح را خواهند داشت.

طبق اعلام گروه خودروسازی ایران‌خودرو مشتریانی که در ۶ ماه گذشته از شرایط فروش مختلف هر نوع خودرویی را خریداری کرده باشند، امکان ثبت نام در این طرح را نخواهند داشت و در صورت احراز این موضوع، ثبت نام‌شان ملغی خواهد شد.

پیش‌فروش هایما S7 به مناسبت عید سعید فطر

رانا LX محصولات ایران‌خودرواولین خودروی این طرح فروش رانا ال‌ایکس است که در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری، مشکی، سفید و گیلاسی و با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان ارایه می‌شود. قیمت این خودرو ۳۶ میلیون و ۷۷۳ هزار تومان قید شده است.

خودروهای کارکرده ایران‌خودرو گرانی خودرو محصولات ایران‌خودرو

دومین خودروی این بخشنامه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ است که در رنگ‌های نقره‌ای، مشکی، خاکستری، سفید، گیلاسی، قرمز دو پوششه، آبی کاسپین و بنفش به مشتریان عرضه می‌گردد. قیمت این خودرو ۳۳ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان قید شده است و با موعد تحویل ۳۰ روزه قابل سفارش است.

دانگ فنگ H30Cross اتوماتیک اچ‌سی کراسسومین خودروی این بخشنامه اچ‌سی کراس است که در رنگ‌های نقره‌ای، مشکی، خاکستری، سفید، آبی رویال، قرمز متالیک و نارنجی متالیک و با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان عرضه می‌شود. قیمت این خودرو ۵۰ میلیون و ۵ هزار تومان قید شده است.

مطلب مرتبط: اولین تولیدات دنا در کارخانه خزر آذربایجان روانه بازار شد

چهارمین خودروی این بخشنامه هایما اس۷ اتوماتیک توربوشارژ است که در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای، ذغالی، قهوه‌ای اسپرسو و سبز زیتونی و موعد تحویل ۳۰ روزه قابل سفارش است. این خودرو با قیمت ۱۰۴ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

افزایش قیمت خودروها از اول تیر اجرایی می شود

 

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *