ویدیوی دروازه زمان که در زمین باز شده است!

مدرک تکان دهنده از سفر در زمان/ ویدیوی دروازه زمان که در زمین باز شده است! / ویدیو+ تصاویر

طبق ادعای  یکی از کاربران یوتیب، ظاهرا سفر در زمان دیگر یک داستان علمی تخیلی نیست و به حقیقت علمی تبدیل شده است. او ویدیویی از باز شدن دروازه زمان همین جا در روی زمین منتشر کرده است.

این ویدیو که توسط فرانک کلور در یوتیوب آپلود شده مدعی رسیدن به بزرگترین پیشرفت علمی در دوران مدرن است این ویدیو که–سفر در زمان واقعیت دارد- تیتر شده، شکاف هایی در آسمان اسلو نروژ را نشان می دهد که به ادعای آقای کلور این شکاف دروازه سفر در زمان است.

 

آقای کلور در این ویدیو می گوید:«من می خواهم سفر در زمان را به شما ثابت کنم.»

سفر در زمان: کدهای مخفی در تقویم مایاها می تواند دروازه سفر در زمان را باز کند!!+ فیلم و عکس

در این ویدیو تصاویری نشان داده می شود که در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۵ دراسلوی نروژ گرفته شده و لکه های صورتی و رگه هایی از نور را در یک پس زمینه آبی نشان می دهد.

ظاهرا این رگه ها و شکاف های نورانی دو پورتال مخفی بُعدی را در آسمان نشان می دهد که چیزی در حال عبور از آن است. آقای کلور این روشنایی‌های رنگی را بعنوان منشا انرژی می داند و فیلترهایی روی ان ها اعمال کرده تا قابل دیدن شود.

او در ویدیو می گوید:«من نمی خواهم فقط عکس های جالب به شما نشان دهم بلکه می خواهم مسافران زمان را ببینید.

آقای کلور با بردن نشانگر موس روی اشکال و حباب های مختلف در ویدیو از یک «ساختار لوله ای »  که بعنوان سیستم حمل و نقل توسط موجودات نوری استفاده می شود، می گوید. او پورتال هایی را نشان می دهد که ظاهرا هر چند ثانیه تغییر کرده و در زمان می چرخد.

مطالب پیشنهادی:

هشدار تکان دهنده مسافر زمان که از سال ۲۰۶۱ برگشته است!

عکسی از دنیا در سال ۲۱۱۸ توسط مسافر زمان پروژه مخفی سیا منتشر شد! + عکس

مسافر زمان عکسی از مریخ از سال ۳۸۱۲ میلادی نشان داد!! + عکس و فیلم

او سپس یک شیئی ماننده پرنده نشان می دهد و در اهمیت وجود این حیوان تاکید دارد. او می گوید این پرنده از سمت راست به چپ پرواز می کند اما زمان موقعیت پرنده را منعکس نمی کند، ساعت برخلاف جهت کار می کند.

ویدیوی دروازه زمان که در زمین باز شده است!

«همانطور که می بینید زمان در عکس بالا زمان  ۲۲٫۲۱٫۴۸  نشان داده شده است. به موقعیت پرنده نگاه کنید. چی می بینید؟ در این فریم پرنده به سمت راست پرواز می کند که غیرممکن است چرا که او از سمت راست به چپ پرواز می کرد و زمان به جلو می رود نه عقب! در واقع پرنده در زمان به عقب برگشته است!!

آیا این مطلب می تواند دلیلی بر اثبات سفر در زمان باشد؟ »

ویدیوی دروازه زمان که در زمین باز شده است!

البته این ویدیو و تصاویر می تواند ابرهای ویرایش شده باشد و و تنها دلیل سفر در زمان این پرنده خوب حرف شدن آقای کلور باشد.

البته دانشمندان و فیزیکدانان سال هاست در مورد سفر در زمان بحث و گفتگو می کنند و هنوز به نتیجه ای نرسیده اند. به گفته فضانوردان ناسا، سفر به آینده ممکن است شدنی باشد ولی سفر به گذشته غیرممکن است.

مسافر زمان غذای انسان سال ۲۲۰۰ میلادی را بعنوان مدرک با خود آورده است! + ویدیو

البته برخی ایده ها وجود دارد که باز هم ثابت شده نیست. مثلا برخی محققان معتقدند کرم چاله ها می توند میانبری برای فضا-زمان باشد.

 

Expressuk

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *