تجاوز مدیر منحرف مدرسه به دانش آموز 14 ساله

تجاوز مدیر منحرف مدرسه به دانش آموز ۱۴ ساله/ او حتی به معلمان جوان را هم حامله کرده بود + عکس

مدیر منحرف مدرسه دخترانه که به دانش آموز ۱۴ ساله اش تجاوز کرده بود، دستگیر شد.

مدیر مدرسه ای در نیویورک به جرم تجاوز به دانش آموز ۱۴ ساله اش دستگیر شد.

دختر که به دلیل قانونی نامش نامشخص است در اداره پلیس گفت: پدر و مادرم چند سال پیش طلاق گرفتند و من مجبور شدم با پدرم زندگی کنم . او از وضع مالی خوبی برخوردار نبود و با بداخلاقی هایش من را بیشتر اوقات آزار می داد.

وی ادامه داد: من در مدرسه نخبگان نیویورک قبول شده بودم اما به دلیل شهریه بالای آن که حدودا ۴۰۰۰۰ دلار بود توانایی تحصیل در آنجا را نداشتم و پدرم خیلی ناگهانی تصمیم گرفت من را به خانواده ثروتمندی که بچه هم ندارند، بفروشد.

وقتی که من را به فرزند خواندگی قبول کردند رابطه و رفتار خوبی با من داشتند اما همیشه نگاه های هوس آلود پدر خوانده ام من را اذیت می کرد ولی من جرئت اعتراض را نداشتم و می ترسیدم.

یک شب که خوابیده بودم و مادرخواندم به دورهمی با دوستانش رفته بود ،گاردنر( پدر خوانده) به سراغم آمد و خیلی خشن به من تجاوز کرد، او حین رابطه از مشروب استفاده می کرد و باعث شده بود دچار منگی و جنون شدیدی بشود و التماس های من را نشنود.

مطالب پیشنهادی:

جنونی جنسی یا خود معشوق پنداری چیست و چطور درمان می شود؟

آثار مخرب تجاوز جنسی و درمان پس از تجاوز

پیدا شدن جسد برهنه زنی جوان در جنگل / آزار جنسی با خشونت تایید شد +عکس

در اردوی استخر دبیرستان پسرانه معین تهران چه گذشت؟ + عکس متهم

به شوهرم گفتم اکبر مرد همسایه مرا تسلیم خود کرد و حالا درخواست بیشتری هم دارد! + عکس

من از فردای آن روز دچار افسردگی حادی شده بودم طوری که از تنهایی و خواب وحشت داشتم و بارها در دلم زمزمه می کردم که حاضرم برگردم پیش پدرم و بی پول باشم اما اینجا نباشم.

این قضیه تا حدود یکسال ادامه داشت و گاردنر هرشب به سراغم می آمد و …

بعد ها در مدرسه فهمیدم که گاردنر به تازگی با یکی از معلم هایمان رابطه پنهانی دارد و گاهی وقت ها به دلایل مختلف با او به خانه شان می رفته و رابطه داشته و به تازگی شنیده ام که معلم مان هم از او باردار شده است. من وقتی این قضیه را متوجه شدم نتوانستم تحمل کنم و ترجیح دادم رازم را با پلیس در میان بگذارم و از این مرد به دلیل سیاه کردن آینده ام شکایت کنم.

پلیس پس از شنیدن حرف های دختر بیچاره گاردنر دونان را دستگیر و بازجویی کرد.

او در اعترافاتش گفت: که من در حد آزار و اذیت با او بوده ام و اصلا تعرضی صورت نگرفته و او دروغ گفته تا چهره من را خراب کند اما وقتی با عصبانیت و مخالفت پلیس رو به رو شد فهمید که حتی راز رابطه پنهانی اش با معلم مدرسه هم آشکار شده و پزشکی قانونی هم تعرض را تایید کرده است.

پلیس بعد از بازداشت کردن گاردنر ، گزارشاتش را برای دادگاه فرستاد.

دادگاه گاردنر دونان به زودی برگزار خواهد شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *