آرزویی که همانند لاله و لادن ایرانی زیر خاک دفن شد!! +تصاویر

آرزویی که همانند لاله و لادن ایرانی زیر خاک دفن شد!! +تصاویر

آرزویی که همانند لاله و لادن ایرانی زیر خاک دفن شد : دوقلوهایی مشهوری که مدتی قبل از آرزوهای خود در رسانه صحبت کرده بودند سرانجام با زندگی خداحافظی کردند.

زندگی دوقلوها سرشار از مشکلاتی است که افراد عادی احتمالا از آنها بی خبر هستند،کارها و تفریحاتی که شاید برای اشخاص غیر دوقلو کاملا عادی و دم دستی باشد ممکن است برای دوقلوها به یک آروزی بزرگ یا حتی دست نیافتنی تبدیل شود.

هر چند در طول تاریخ افراد بسیاری با وجود وضعیت جسمانی خاص وجود داشته اند که فعل خواستن را با قاطعیت صرف کرده و به رویاهای خود رنگ عمل پوشانده اند.

ماریا و کنسولاتا مواکیکیوتی اهل تانزانیا، یکی از دوقلوهایی بودند که اخیرا به خاطر مصاحبه هایی که با برخی رسانه های داشتند مورد توجه رسانه ها و کاربران قرار گرفته بودند.

مطالب پیشنهادی:

دست زدن جنین در شکم مادر با خواندن آواز توسط پدر و مادرش!+فیلم

ماجرای جنینی که در شکم مادر انگشتانش را به صورت قلب در آورد!+عکس

تصاویر دوقلوهای نارس که دنیای اینترنت را تکان داد

این مرد پس از ۳۶ سال بارداری برادر دوقلو خود را به دنیا آورد! +تصاویر

سونوگرافی دلخراش از لحظه‌ای که دوقلوی در حال مرگ در شکم مادر دست در دست خواهر دوقلویش دارد

این دوقلوهای ۲۱ ساله مدتی قبل به خاطر مشکلات تنفسی و قلبی حاد در بیمارستان بستری بودند، مشکلی که مدتها امان آنها را بریده بود.این دوقلوها سال گذشته در یک مصاحبه اعلام کردند که علاقه بسیاری به معلم شدن پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی دارند،این صحبتها از سوی دوقلوها موجب شد تا تعداد بسیاری از مردم به عزم و اراده آهنین آنها پی ببرند.

تمامی افرادی که روزی به تشویق این دو خواهر می پرداختند و تلاش های آنها را برای رسیدن به رویای معلمی مورد تقدیر قرار می دادند، به تازگی با شنیدن خبری در رسانه ها، میان موج عظیمی از غم و اندوه غوطه ور شدند.

خبری که بوی مرگ و خاک شدن آروزهای دوقلوها از آن به مشام می رسید،در کمال تاسف تلاش پزشکان برای درمان آنها با شکست مواجه گشت و این بود پایان غم انگیز زندگی دو خواهر با ذهنی پر از آرزوهای بزرگ!

آرزویی که همانند لاله و لادن ایرانی زیر خاک دفن شد!! +تصاویر

منبع

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *