اوکلوس ریفت توسط iFixIt کالبدشکافی شد

اگر شما از معدود خریداران ورژن ۶۰۰ دلاری اوکلوس ریفت باشید، احتمالا دلتان نمی خواهد که با پیچ گوشتی و ابزارهای دیگر به جان دستگاه بیافتید تا ببینید درون آن چه می گذرد. اما با این حال، وبسایت iFixIt مثل همیشه حاضر است تا به شما کمک کند.

این وبسایت می گوید که تعمیر دستگاه نسبتا ساده است اما باز کردن آن لزوما ساده نیست. iFixIt تصاویری از اوکلوس منتشر کرده، که شیوه باز و سر هم کردن دستگاه را به نمایش می گذارد.

اوکلوس ریفت توسط iFixIt کالبدشکافی شد

طی پروسه باز کردن هدست، باید از نواحی خاصی قطعه را از هم شکافت تا صدمه ای به کابل ها و نگه دارنده های شان وارد نشود. همچنین، طی این کالبدشکافی، تیم iFixIt متوجه شد که ریفت از نمایشگری مشابه با سامسونگ گلکسی نوت بهره نمی برد، بلکه دو نمایشگر ۹۰ میلی متری مورب ۴۵۶ پیکسل در هر اینچی کار نمایش تصاویر را به عهده دارند. این یعنی نمایشگر اوکلوس ریفت از نمایشگر آیفون ۶ اس پلاس بهتر و از نمایشگر گلکسی اس ۷ ضعیف تر است.

اوکلوس ریفت توسط iFixIt کالبدشکافی شد

دو لنز مخصوص نیز در برابر هر چشم قرار می گیرد که سبب می شود این نمایشگرها در فاصله ای بسیار دورتر و البته عظیم تر دیده شوند.

در نهایت نیز این وبسایت به تعمیرپذیر%۵kC ورژن شماره یک مصرف کنندگان اوکلوس ریفت نمره ۷ از ۱۰ را داد اما نحوه جمع کردن سیم ها را بزرگ ترین پیشرفت نسبت به نسخه کیت توسعه دانست. در این ورژن دیگر چندین سیم از گوشه و کنار آویزان نیستند و استفاده از هدست شکلی زیباتر به خود گرفته است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *