بازی LEGO DC Super-Villains در ماه مارس منتشر خواهد شد + تریلر

بازی LEGO DC Super-Villains در ماه مارس منتشر خواهد شد + تریلر

در ابتدای سال جاری میلادی بود که مطلع شدیم دو عنوان جدید لگو منتشر خواهد شد. عنوانی بر اساس محموعه انمیشینی The Incredibles شرکت پیکسار و عنوانی بر اساس شخصیت های منفی کمیک های .DC عنوان LEGO The Incredibles اعلام شد که در ماه مارچ منتشر خواهد شد. دیروز نیز استودیو TT Games و شرکت وارنر براس با انتشار اولین تریلر این عنوان تاریخ انتشار LEGO DC Super-Villains را منتشر کردند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

مدیر استودیو TT Games در مورد اين بازی می‌گوید:

در این عنوان لیگ عدالت ناپدید شده است و ماموریت حفاظت از زمین را به همتایان خود از یک جهان موازی به نام Justice Syndicate داده‌اند؛ Justice Syndicate گروهی تازه‌کار با اهدافی نامشخص هستند. با اینحال که دیوار Graffiti Spraying در شهر متروپلیس و Fear Toxins از این گروه تازه‌کار برای رسیدن به اعداف شیطانی شان در شهر گاتهام جلوگیری می‌کند ولی شخصیت های منفی دنیای DC اینبار آمده‌اند تا با هرچی که بلدن این گروه به ظاهر درستکار را شکست دهند.

LEGO DC Super-Villains در تاریخ ۱۶ اکتبر سال جاری برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. هم‌اکنون شما می‌توانید این عنوان را از فروشگاه مایکروسافت به قیمت ۶۰ دلار پیش خرید کنید و همچنین شما می‌توانید نسخه دارای Season Pass این عنوان را به قیمت ۷۵ دلار پیش خرید کنید.

تریلر جدیدی از بازی Dark Souls: Remastered منتشر شد/ویدیو

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *