معرفی اپ iMyFone TunesMate iPhone Transfer برای کاربران iOS +لینک دانلود

معرفی اپ iMyFone TunesMate iPhone Transfer برای کاربران iOS +لینک دانلود

اکثر دارندگان دستگاه های iOS از قبلی آیفون، آیپد و… از گوشی و سیستم عامل دستگاه خود رضایت بالایی دارند، ولی بسیاری از آنها با آیتیونز که یکی از نرم افزارهای حیاتی برای دازندگان این دستگاه ها است مشکلاتی دارند. اکنون قصد داریم نرم افزار iMyFone TunesMate iPhone Transfer را به شما معرفی کنیم که در کنار آیتیونز می تواند به شما بسیار کمک کند. در ادامه همراه باشید.

 

احتمالا همه شما از iTunes برای پشتیبان گیری از عکس ها یا موزیک های خود در کامپیوتر استفاده می کنید و یا از این نرم افزار برای همگام سازی مجموعه موسیقی ها و فیلم های خود با آیفون بهره می بردید، ولی باید بدانید که یک جایگزین بسیار خوب وجود دارد که انتقال موسیقی، فیلم و فایل بین دستگاه iOS و کامپیوتر/آیتیونز را به سادگی و بدون آسیب رساندن به کتابخانه آیتیونز انجام می دهد. بنابراین شما باید نگاهی به نرم افرار iMyFone TunesMate iPhone Transfer داشته باشید.

مدیریت و سازماندهی کتابخانه موسیقی خود با آیتیونز می تواند یک کابوس برای بسیاری از کاربران باشد، اما با iMyFone TunesMate این کار ساده تر از چیزیست که فکرش را بکنید. مهمترین کاربرد این نرم افزار این است که امکان انتقال انواع فایل های رسانه ای از جمله موسیقی، فیلم، عکس، پادکست و… را فراهم کند. این نرم افزار همچنین می تواند کتابخانه آیتیونز که قبلا آسیب دیده یا خراب شده را بازسازی کند.

معرفی ۷ سرویس آنلاین و نرم افزار مدیریت مالی و حسابداری رایگان

رابط کاربری iMyFone TunesMate کاملا ساده و زیبا است. در هنگام اجرای نرم افزار و پس از شناسایی دستگاه، سه گزینه Transfer iDevice Media to iTunes برای انتقال فایل های رسانه ای به آیتیونز از دستگاه، Transfer iTunes Media to iDevice برای انتقال فایل های رسانه ای از آیتیونز به کامپیوتر و Backup Photos to PC/Mac برای تهیه فایل پشتیبان از عکس ها در کامپیوتر به شما نشان داده می شود که می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید.

در بالای این نرم افزار همچنین چهار گزینه اصلی وجود دارد. از Music می توانید برای مدیریت موسیقی های خود شامل کتاب های صوتی ، پادکست ها و پلی لیست ها اسفاده کنید. در بخش Videos ویدیوهای شما قابل مدیریت هستند. در Photos شما لیستی از عکس های گالری گوشی خود را مشاهده خواهید کرد و در انتها در بخش Apps امکان حذف اپلیکیشن ها و بازی های دستگاه iOS خود به صورت دسته ای و تنها با یک کلیک را خواهید داشت.

مطلب مرتبط: معرفی اپلیکیشن ساخت آهنگ و ویدیو با افکت نرم افزاری جذاب + لینک دانلود

لیست ویژگی ها:

  • همگام سازی کتابخانه آیتیونز به iOS بدون تغییر و از بین بردن اطلاعات قبلی
  • بازسازی کتابخانه آیتیونز که قبلا آسیب دیده یا خراب شده است
  • انتقال انواع فایل های رسانه ای از جمله موسیقی، فیلم ها، عکس ها، پلی لیست ها، رینگتون ها، پادکست ها، کتاب های صوتی و بیش از ۱۰ مورد دیگر
  • غلبه بر محدودیت های مزاحم آیتونز نانند محدودیت پشتیبانی از تنها ۵ دستگاه، پاک کردم اطلاعات در هنگام همگام سازی و…
  • ادغام چندین کتابخانه آیتیونز
  • شخصی سازی آزادانه آهنگ های زنگ از موسیقی مورد علاقه خود، بدون هیچ زحمتی!
  • حذف اپلیکیشن های ناخواسته یا مزاحم
  • سازگاری کامل با تمام نسخه های iOS و دستگاه ها، از جمله iOS 11.3 و آیفون ۸، ۸ پلاس و X

معرفی ۵ نرم افزار هات اسپات رایگان بعنوان جایگزین Connectify

به طور کلی، iMyFone TunesMate iPhone Transfer یک نرم افزار جایگزین و همچنین مکمل برای برخی قابلیت های آیتیونز محسوب می شود که با محیطی ساده می تواند بسیرای از مشکلات کاربران iOS را رفع کند.

برای دریافت نرم افزار iMyFone TunesMate iPhone Transfer و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن، روی این لینک کلیک کنید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *