تجاوز به زن شوهردار / شهناز برای شوهرش نامه نوشت و خودکشی کرد!

تجاوز به زن شوهردار : شهناز که هدف نیت شوم مرد سوپر مارکتی قرار گرفته بود به خاطر این رابطه شوم دست به خودکشی زد که با حضور همسرش از مرگ نجات یافت و با افشا شدن این تراژدی مرد شیطانی دستگیر شد. متهم با شکایت شوهر این زن با نام شهناز بازداشت شد و ابتدا سعی داشت اتهام تجاوز به عروس جوان را نپزیرد اما با دلایل و شواهد موجود در تحقیقات این اقدام شرم آور را پزیرفت.

شوهر این زن به قاضی گفت: پس از ازدواج به محله ای که مرد شیاد در آنجا سوپرمارکت داشت رفتیم و همیشه برای خرید خودم و همسرم به سوپری این مرد می رفتیم. جواد – مرد فروشنده – در این مدت کوتاه چنان خوب برخورد کرده بود که اعتماد ما را جلب کرده بود.

وی با اشاره به اینکه همسرم اصلا تحمل شنیدن و یا تعریف کردن اتفاقی که برایش افتاده است را ندارد، گفت: آن روز صبح ، زنم برای خرید به سوپری کنار خانه می رود. بعد از خرید جزئی می خواست به بازارچه نزدیک خانه برود که جواد پیشنهاد می دهد که همسرم را تا یک مسیری برساند اما در ادامه مسیر خود را تغییر می دهد و همسرم را به یک منطقه خلوت برده و در داخل خودرو مورد تجاوز قرار می دهد.

مطالب پیشنهادی:

دفن نوزاد نامشروع راز زن شوهردار و مرد غریبه که به دبی رفته بودند را لو داد

قاتل ندا به دادگاه آمد / قصاص، تنها خواسته پدر مقتول

۵ ساعت شکنجه دختر ۱۵ ساله توسط ۲ پسر / دخترک نیمه شب مُرد!+عکس

وقتی مادرم برای رابطه پنهانی با مرد غریبه دستگیر شد، شوکه شدم!!

به گزارش پرونده، زن جوان بعد از این حادثه جرات گفتن قضیه را به همسرش نداشت و تنها چیزی که به ذهش رسید اینکه خود را دار بزند و از این بی آبرویی که برایش به جا مانده بود رها کند. نامه ایی به همسرش نوشت و ماجرا را برایش بازگو کرد و سپس چادر خود را حلقه وار به گردنش انداخت . ولی از آنجایی که بخت یارش بود همسرش سر رسید و او را از مرگ حتمی نجات داد.

مرد جوان به قاضی گفت: زنم دیگر آن روحیه شاد سابق را ندارد و تحت درمان قرار دارد من از قاضی محترم اشد مجازات را برای مرد متجاوز خواهانم.

بنابه این گزارش ، متهم با قرار بازداشت موقت در زندان است تا محاکمه و به مجازات برسد.

منبع

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *