زکری لی‎وای به فصل ۲ سریال The Marvelous Mrs. Maisel پیوست

زکری لی‎وای به فصل ۲ سریال The Marvelous Mrs. Maisel پیوست

سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‎انگیز) قرار است حتی شگفت‎انگیزتر نیز بشود چراکه بازیگر فیلم پیش‎روی !Shazam (شزم!)، زکری لی‎وای برای فصل دوم به جمع بازیگران این سریال اصیل آمازون استودیو پیوسته است. این سریال بر روی زن خانه‎داری در جزیره منهتن نیویورک تمرکز دارد که تصمیم می‌گیرد تا یک استندآپ کمدین شود.

فصل اول این سریال که در سال ۲۰۱۷ پخش شد، با بازی ریچل بروسناهان در نقش کاراکتر اصلی می‎باشد که پس از جدایی و از هم پاشیدن ازدواجش، دچار بحران وجودی شده است. اتفاقات سریال در سال ۱۹۵۸ رخ می‎دهد و فصل اول آن دارای هشت قسمت بود. در کنار بروسناهان در نقش میج مایسل، دیگر بازیگران سریال شامل مایکل زیگن در نقش همسر میج، الکس بورستاین در نقش مدیر برنامه او و لوک کربی در نقش بروس می‎باشد.

تریلر فصل دوم سریال سیزده دلیل برای اینکه منتشر شد

گزارش شده که زکری لی‎وای قرار است در فصل دوم سریال خانم مایسل شگفت‎انگیز، نقش یک دکتر ایده‎پرداز از منهتن نیویورک را بازی کند که به طور ناگهانی سر از دنیای مایسل/وایزمن درمی‎آید. البته، جزییات بیشتر مربوط به نقش لی‎وای در حال حاضر همچنان پنهان نگه داشته شده است.

گرچه هنوز آمازون استودیو تاریخی برای شروع پخش فصل دوم سریال خانم مایسل شگفت‎انگیز اعلام نکرده اما قبلا از تمدید این سریال برای فصل سوم خبر داده بود. فصل اول سریال دارای هشت قسمت بود اما انتظار می‎رود که فصل‎های دوم و سوم آن در قالب ۱۰ قسمتی عرضه شوند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *