دومین تریلر فیلم Upgrade منتشر شد + ویدیو

فیلم Upgrade (ارتقاء)، فیلمی هیجان‎انگیز، علمی-تخیلی و بسیار خشونت‎آمیز محصول کمپانی بلوم‎هاوس می‎باشد که هفته آینده بر روی پرده سینماها به اکران درخواهد آمد و در همین راستا، دومین تریلر رسمی برای آن منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید.

فیلم علمی-تخیلی، انتقام‏‎جویانه و هیجان‎انگیز ارتقاء ممکن است یک موفقیت غیرمنتظره در طی فصل شلوغ و داغ فیلم‎های تابستانی باشد. فیلم ارتقاء، یک فیلم تابستانی نادر می‎باشد که نه دنباله‎ است و نه اقتباسی از کتاب‎های کمیک می‎باشد و اتفاقات آن در آینده‎ای نه چندان دور رخ می‎دهد که در آن، گری تریس با بازی لوگان مارشال-گرین به لطف بخشندگی و سخاوت نابغه فناوری و تراشه‎ای کامپیوتری، نه تنها قادر است بار دیگر راه برود بلکه یک ماشین کشتار غیرقابل‎توقف تبدیل می‎شود و فرصت آن را خواهد داشت تا انتقام بگیرد.

تماشا کنید:اولین تریلر فیلم Mowgli منتشر شد

این فیلم توسط لی وانل نوشته و کارگردانی شده است. اولین نقد‎ها از فیلم نسبتا مثبت می‎باشند و اشاراتی به موفقیتی بزرگ برای وانل دارند، کسی که آخرین تلاشش در جایگاه کارگردانی، فیلم Insidious: Chapter 3 (توطئه‎آمیز: فصل ۳) در سال ۲۰۱۵ می‎باشد که با بودجه ۱۰ میلیون دلاری، به فروش جهانی ۱۰۰ میلیون دلاری دست یافت. فیلم ارتقاء برای اکران در تاریخ جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ (۱ ژوئن ۲۰۱۸) برنامه‎ریزی شده است.

تریلر فیلم Upgrade (ارتقاء)

مطلب مرتبط: تریلر سریال CLOAK & DAGGER منتشر شد + پوستر

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *