جیمز منگولد فیلم Boba Fett را می‎سازد

جیمز منگولد فیلم Boba Fett را می‎سازد

 نویسنده و کارگردان فیلم Logan (لوگان)، جیمز منگولد، مسئولیت کارگردانی و نویسندگی فیلم Boba Fett (بوبا فت)، نسخه‎ای فرعی از فیلم‎های جنگ ستارگان، را برعهده گرفت. برای چندین سال است که شایعاتی در مورد ساخت فیلمی درباره این شکارچی جایزه‎بگیر زره‎پوش ماندلورینی وجود داشت و در مرحله‎ای نیز تحت کارگردانی فیلمساز جاش ترانک در حال توسعه بود.

دومین فیلم مجموعه‎ای جنگ ستارگان، فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) است که همین هفته بر روی پرده‎ سینماها به اکران درمی‎آید اما هنوز کمپانی لوکاس‎فیلم، اعلام نکرده که سومین فیلم نسخه فرعی چه می‎باشد. در حالی که همچنان احتمال ساخت فیلم نسخه فرعی Obi-Wan Kenobi (اوبی-وان کنوبی) وجود دارد، لوکاس‎فیلم اعلام کرده که پروژه فیلم بابو فت در حال توسعه است.

وندی مک لندن برای پیوستن به فیلم What Men Want در حال مذاکره است

بنابر گزارش‎ها، جیمز منگولد وظیفه کارگردانی و نویسندگی فیلم مستقل بابو فت را برای کمپانی لوکاس‎فیلم برعهده گرفته است. در حال حاضر، اطلاعات و جزییات مربوط به این پروژه همچنان نامشخص است. کاراکتر بابو فت برای اولین بار در انیمیشنی به نام Star Wars Holiday Special به تصویر کشیده شد اما اولین حضور او در فیلمی سینمایی به فیلم The Empire Strikes Back (امپراتوری ضربه می‌زند) بازمی‎‌گردد. از آن زمان، این کاراکتر در رمان‎ها، کمیک‎ها و … حضور یافته است.

مطلب مرتبط: هیو جکمن برای بازی در فیلم BAD EDUCATION در حال مذاکره است

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *