قیمت BMW 530I و ۷۳۰LI در بازار ایران برای خرداد 97 اعلام شد

قیمت BMW 530I و ۷۳۰LI در بازار ایران برای خرداد ۹۷ اعلام شد

تلاطم بازار ارز باعث شده است تا بسیاری از شرکت‌های واردکننده خودروهای خارجی اقدام به افزایش چندین و چندباره محصولات خود نمایند و در این بین بازار خودروهای لوکس خارجی وضعیت متفاوت‌تری داشته و به دلیل عدم وجود نظارت‌های لازم و همچنین تفاوت نوع مشتریان آنها، قیمت گذاری سلیقه‌ای اعمال می‌شود. پرشیا خودرو متولی محصولات بی‌ام‌و در ایران در جدیدترین اطلاعیه خود از افزایش قیمت BMW 530I و ۷۳۰LI خبر داد.

 پرشیا خودرو متولی اصلی برند بی‌ام‌و در ایران در اطلاعیه‌ای از افزایش قیمت مدل‌های مختلف BMW 530I و ۷۳۰LI خبر داد که افزایش قیمت‌های اعمال شده بسیار بالا بوده و به نظر می‌رسد نوسان نرخ ارز بیشتر از سایر شرکت‌ها در کار این واردکننده تاثیر داشته است!

با خودروهای کپی شده توسط چینی ها آشنا شوید!

قیمت جدید BMW 530 مدل ۲۰۱۷ – خرداد ۹۷:

مدل Premier Sport این خودرو که در فروردین ماه با قیمت ۸۳۷ میلیون تومان فروخته میشد در حال حاضر ۹۷۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

مدل Champion این خودرو که در ماه گذشته با قیمت ۸۸۲ میلیون تومان به مشتری عرضه میشد در حال حاضر یک میلیارد و ۳۴ میلیون تومان فروخته می‌شود.

مدل Prestige نیز با قیمت جدید یک میلیارد و ۵۹ میلیون تومان قیمت خورده است. این خودرو در ماه گذشته ۹۰۲ میلیون تومان به مشتریان فروخته میشد.

آخرین مدل از این خودرو یعنی Vision Sport در فروردین ماه ۹۲۷ میلیون تومان قیمت داشت که در حال حاضر با قیمت جدید یک میلیارد و ۹۹ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

قیمت جدید BMW 730 مدل ۲۰۱۷ – خرداد ۹۷:

مدل LEGACY این خودرو که در ماه گذشته با قیمت یک میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان فروخته میشد، در حال حاضر یک میلیارد و ۴۵۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

LEGACY SPORT دیگر مدل از این خودرو است که با قیمت یک میلیارد و ۳۱۲ میلیون تومان در فروردین ماه قابل خرید بود. قیمت جدید این خودرو یک میلیارد و ۴۸۴ میلیون تومان اعلام شده است.

مدل LEGACY LOUNGE نیز که در فروردین ماه با قیمت یک میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان عرضه میشد در حال حاضر با قیمت یک میلیارد و ۵۰۴ میلیون تومان قابل سفارش است.

آخرین مدل از این خودرو نیز Unique است که در فروردین ماه یک میلیارد و ۴۱۲ میلیون تومان قیمت خورده بود و حالا با یک میلیارد و ۵۰۹ میلیون تومان گران‌ترین مدل از این خانواده است.

گفتنی است که مشتریان می‌توانند با موعد تحویل ۳۰ روزه اقدام به خرید تمامی خودروها نمایند.

مطلب مرتبط: بی‌ام‌و X7 بزودی رونمایی خواهد شد! + عکس

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *