گران شدن H30 کراس / قیمت محصولات ایران خودرو برای خرداد 97

گران شدن H30 کراس / قیمت محصولات ایران خودرو برای خرداد ۹۷

در حالیکه رئیس شورای رقابت از اعلام قیمت جدید خودروهای داخلی از ۱۵ خرداد خبر داده است، بسیاری از شرکت‌های خودروساز داخلی و شرکت‌های وارد کننده خودروهای خارجی اقدام به افزایش قیمت محصولاتشان نموده‌اند که در جدیدترین اطلاعیه گروه خودروسازی ایران‌خودرو قیمت ۴ محصول پرطرفدار این شرکت اعلام شده که افزایش قیمت قابل توجهی را داشته‌اند از جمله گران شدن H30 کراس .  گروه خودروسازی ایران‌خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود، قیمت جدید ۴ محصول خود را اعلام کرد که در ادامه به بررسی قیمت قبل و جدید این خودروها می‌پردازیم.

قیمت خودروهای مینی در بازار تهران مشخص شد / اردیبهشت ۹۷

محصولات ایران‌خودرو

اولین خودروی گران شده این شرکت، آریسان است که قبل از این با قیمت ۲۹ میلیون تومان به مشتریان فروخته میشد، در حال حاضر ۳۱ میلیون و ۷۸۸ هزار تومان قیمت خورده است.

دومین خودروی گران شده تندر پیکاب است که قبل از این با قیمت ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد، در حال حاضر ۳۹ میلیون و ۱۶۴ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

سومین خودروی گران شده اچ‌سی کراس است که ۴۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در روزهای قبل به مشتریان فروخته میشد، قیمت جدید این خودرو ۵۰ میلیون تومان قید شده است.

آخرین خودروی گران شده ایران‌خودرو پارس اتوماتیک است که قبل از این با قیمت ۵۰ میلیون تومان فروخته میشد، در حال حاضر با قیمت ۵۴ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان قابل سفارش است.

مطلب مرتبط: جدیدترین قیمت DS6 با تغییرات نرخ ارز اعلام شد / اردیبهشت ۹۷

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *