دوستی مادرم با یک مرد غریبه کار دستش داد! + عکس

دوستی مادرم با یک مرد غریبه کار دستش داد! + عکس

دوستی مادرم با یک مرد غریبه کار دستش داد!: مرد افغان که متهم است به دنبال رابطه پنهانی با یک زن سالخورده وی را قربانی کرده است دیروز در دادگاه ادعای بی گناهی کرد. قضات دادگاه پرونده را لوث تشخیص و حکم به برگزاری قسامه دادند.

اواخر پاییز سال ۹۱ زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از کشته شدن مادر ۶۰ ساله اش به نام نسرین خبر داد. زن جوان گفت: مادرم که سالها پیش از پدرم جدا شده به تنهایی در خانه اش در شرق تهران زندگی می کرد. دیروز چندبار تلفنی با او تماس گرفتم اما جواب نداد. به همین خاطر نگران شدم و مقابل در خانه اش آمدم.من با کلید یدک در را باز کردم و با جنازه مادرم که با پیچیده شدن طناب دور گردنش کشته شده بود روبه رو شدم.

به دنبال اطلاعاتی که زن جوان به پلیس داد جنازه زن سالخورده به پزشکی قانونی منتقل شد.پلیس در بررسی ها دریافت گوشی موبایل این زن نیز سرقت شده است. پلیس بعد از بررسی فهرست مکالمات تلفنی قربانی به رابطه پنهانی وی با یک مرد افغان به نام محمد پی برد. محمد که قصد داشت به افغانستان بگریزد در مرز ردیابی و بازداشت شد.

مطالب پیشنهادی:

وقتی پنهانی به گوشی مادرم سرک کشیدم، خشکم زد / او دور از چشم پدر با مرد غریبه ارتباط شوم دارد!

مرد بی رحم به نازنین دختر ۱۳ ساله دوست صمیمی اش هم رحم نکرد!

کارهای غیر اخلاقی پسر نوجوان با مادر و خواهرانش

راز قتل نجمه ۲۰ ساله در بافق / او از رفت و آمدهای مشکوک نامادری با همسایه اطلاع داشت!

شوهرم برای دلجویی آمد ولی نمی دانست من با محسن رابطه دارم!

این مرد گفت: مدتی بود با نسرین در ارتباط بودم و به خانه اش رفت و آمد داشتم ولی من او را نکشتم.

این مرد پای میز محاکمه ایستاد و به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. اما با توجه به انکار های متهم حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در این جلسه که به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور یک مستشار تشکیل شد احمد ادعای بی گناهی کرد و گفت: باور کنید من دستی در قتل نسرین نداشتم. تحت فشارروانی در پیس آگاهی به دروغ گفته بودم گوشی موبایل او را در شوش به یک مالخر فروخته ام. حالا هم حاضرم برای بی گناهی ام قسم بخورم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و پرونده را لوث تشخیص داد. به این ترتیب قرار شد تا به زودی اولیای دم ۵۰ نفر از بستگان نسبی خود را به دادگاه معرفی کنند تا قسم بخورند احمد قاتل است و برای احمد حکم قصاص صادر شود.در غیر این صورت احمد ۵۰ بار قسم بی گناهی می خورد و تبرئه می شود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *