دانش آموز ایرانیِ گرداننده معروفترین سایت غیراخلاقی دستگیر شد!

دانش آموز ایرانیِ گرداننده معروفترین سایت غیراخلاقی دستگیر شد!

بازداشت گرداننده معروفترین سایت غیراخلاقی :  یک دانش آموز دبیرستانی که با راه اندازی یکی از معروفترین سایت های تصاویر مستهجن در فضای مجازی جولان می داد دستگیر شد.

دستگیری دانش آموز گرداننده سایت غیراخلاقی

کارشناسان پلیس فتا به دنبال رصدهای شبانه روزی فضای مجازی به وبسایتی که محتویات مستهجن را بارگذاری و دائم آن را به روز رسانی می کرد برخورد کرده که شناسایی مدیر آن در دستور کار قرار گرفت.

مطالب مرتبط:

اتفاق غیراخلاقی در جشن هنر شیراز!

افشای پشت پرده اخراج کامبیز حسینی بعد از ۵ سال! + فیلم

انتشار تصاویر برهنه افسران نیروی دریایی آمریکا جنجال به پا کرد!

 در تحقیقات مشخص شد مدیر این وبسایت با انجام اقداماتی حرفه ای قصد پاک کردن رد پای خود را داشته که این امر شناسایی متهم را دشوار کرده بود.کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهم که دانش آموزشی دبیرستانی بود را شناسایی و دستگیرد کردند و تمامی دستگاه های دیجیتال وی را نیز ضبط کردند.متهم بواسطه حرفه ای بودن در این کار، ابتدا منکر هرگونه ارتباط خود با پرونده شد ولی پس از رویارویی با مدارک و مستندات انکارناپذیر رایانه ای لب به اعتراف گشود.

 مدیر این سایت مستهجن اعتراف کرد که بدون اطلاع والدین اقدام به ایجاد وبلاگ و بارگذاری عکسهای مستهجن کرده است. پس از تکمیل تحقیقات، متهم به همراه پرونده به مرجع قضایی اعزام و برای وی قرار کفالت صادر شد .

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *