دختر و پسر خارجی در ایران دستگیر شدند / آن ها چه می کردند؟ + عکس

دختر و پسر خارجی در ایران دستگیر شدند / آن ها چه می کردند؟ + عکس

یک دختر و پسر خارجی در خاک ایران دستگیر شدند. ماموران گمرک در این عملیات ۶ نفر تبعه کشور سوریه را از داخل بار کامیونها کشف کردند که این افراد قصد داشتند به صورت غیر قانونی و با مخفی شدن در داخل بار کامیونها از طریق مرزهای ایران وارد ترکیه شوند.

در عملیات نخست چهار فرد سوری از داخل بار یک دستگاه کامیون ترانزیتی توسط ماموران گمرک بازرگان کشف شد که این افراد در داخل بار کامیون حامل پنبه مخفی شده بودند و قصد داشتند به صورت قاچاق از مرزهای کشورمان خارج و به ترکیه بروند.

مطالب مرتبط: 

ارتباط شیطانی پروین با قاچاقچی اسلحه در کرج / دختر ۱۵ از رابطه شوم پرده برداشت! + عکس

مرد ترکیه ای زنان آرایشگر تهرانی را به خارج قاچاق می کرد!

مادری که دختران ۵ و ۶ ساله خود را به پیرمردها اجاره می داد! + عکس

کیوان ۱۹ ساله عاشق زن شوهردار شد! / فرزانه ۳۵ ساله در کوچه خلوت غافلگیر شد و ..! + عکس

در دومین عملیات مبارزه با قاچاق انسان در روز گذشته نیز ماموران گمرک، دختر و پسر سوری را از لا به لای بار یک دستگاه کامیون کشف کردند که این دو نفر در داخل بار میلگرد صادراتی مخفی شده بودند و قاچاقچیان انسان می خواستند با مخفی کردن این افراد در داخل بار میلگرد نسبت به خروج این افراد اقدام کنند که با هوشیاری ماموران گمرک و رصد اطلاعات و به کمک دستگاههای کنترلی ایکس ری موفق به این کار نشدند.

ماموران گمرک در دو ماهه فروردین و اردیبهشت ماه سالجاری موفق به کشف ۷۳ مورد قاچاق انسان شده اند .سال گذشته نیز با هوشیاری ماموران گمرک ۵۰۰ مورد قاچاق انسان در داخل بار کامیون ها در گمرکات کشف شد.

بنابراین گزارش ؛ اقدامات گمرک ایران در مبارزه با مواد مخدر و قاچاق انسان بارها مورد تقدیر نهادهای بین المللی قرار گرفته و علاوه بر کسب رتبه اول گمرک ایران در مبارزه با مواد مخدر و قاچاق در میان گمرکات جهان ؛ روز گذشته نیز در اجلاس روسای گمرکات کشورهای آسیا و اقیانوسیه پس از ارائه گزارش رئیس کل گمرک ایران در خصوص مبارزه با مواد مخدر و قاچاق ؛ از تلاش ها و اقدامات گمرک ایران تقدیر بعمل آمد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *