پسر جوان به خاطر شک به خواهر خود، او را با گلوله کشت! + عکس

پسر جوان به خاطر شک به خواهر خود، او را با گلوله کشت! + عکس

پسر جوانی که به خاطر شک به خواهر خود او را در جریان درگیری با شلیک گلوله کشته بود پس از رضایت پدر و مادرش به ۵ سال حبس محکوم شد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده از سال ۹۴به دنبال شلیک مرگبار در خانه‌ای واقع در ماهدشت شروع شد. دخترجوان بر اثر شلیک گلوله برادرش کشته و موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام شد.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات کارآگاهان آغاز و برادر مقتول به‌عنوان عامل این جنایت خونین دستگیر شد. وی پس از اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بود مدعی شد به خواهرش مشکوک بوده و فکر می‌کرده وی روابط نامناسبی دارد به همین خاطر او را کشته است اما بشدت پشیمان است و طلب عفو دارد. بدین ترتیب وی روانه زندان شد. هفته گذشته این متهم از زندان به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبر و قاضی یزدان‌پور (مستشار داگاه)منتقل شد.درآغاز جلسه پدرومادر مقتول از قصاص پسرشان اعلام رضایت و گذشت کردند و بدین ترتیب متهم ۲۸ساله از نظر جنبه عمومی جرمی که مرتکب شده است تحت محاکمه قرار گرفت. قضات نیز با توجه به رضایت اولیای دم متهم را از جنبه عمومی جرم به پنج سال حبس محکوم کردند.

مطالب مرتبط: 

دامادمان را مجبور به طلاق خواهرم کردم تا با من ارتباط پنهانی داشته باشد!

نهنگ آبی باز هم قربانی گرفت / دو خواهر زیبا از طبقه دهم پایین پریدند!! + تصاویر +۱۶ و ویدیو

اقدام بی شرمانه یک پسر با خواهرش / وقتی مادر خانه نبود به سراغم می آمد!

پسر ۱۳ ساله صحنه ای از خواهرش در انبار کاه دیده بود برای همین به قتل رسید!+ عکس

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *