پچ صورت چیست و چطور مورد استفاده قرار می گیرد؟

پچ صورت چیست و چطور مورد استفاده قرار می گیرد؟

تکنولوژی پچ برای مبارزه با اعتیاد و جلوگیری از بارداری مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه پچ صورت به عنوان یک ابزار برای برطرف کردن چین و چروک و خطوط صورت هم مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب پچ زیبایی برای استفاده در تمام اجزای صورت معرفی می شود.

کافی است که پچ صورت را به روی قسمتی که دچار مشکل شده است قرار دهید تا یکی از آسان ترین راه های درمانی بدون دخالت دست را تجربه کنید.

پچ صورت چیست؟

تکنولوژی پچ برای زیبایی صورت هم استفاده می شود. پچ صورت دستاوردی است که در جوانسازی پوست، از بین بردن چین و چروک و رفع سیاهی دور چشم موثر است. پچ در واقع واحد های سازنده کلاژن را بدون تزریق  به داخل پوست انتقال می دهد.

روش های خانگی برای از بین بردن چربی صورت

زیر چشم ها

پدهای چشمی کلاژن هیدراته که با قرار دادن در زیر چشم، باعث رسیدن ترکیب کلاژنی ضد پف چشم، هیالورونیک اسید و روغن گل رز می شود.

پیشانی

پچ ضد چروک برای پیشانی دارای تکنولوژی میکروجریانی است که به عناصری مانند پپتیدهای ارتقا یافته کلاژنی و عصاره جمع کننده پوست میوه آرگان، کمک می کند تا به صورت موثری به پوست رسوخ کنند.

مطلب مرتبط: آموزش تهیه انواع ماسک زردچوبه برای رفع لک های صورت

خط لبخند

لابراتوار StriVectin درمان ژل هیدرا را پیشنهاد می دهد که ترکیبی است از اسید هیالورونیک، جلبک دریایی قرمز و ویتامین ب که به کمتر شدن جلوه ظاهری خطوط لبخند کمک می کند.

گردن

ماسک گردن Radial Glamtox به محکم شدن و هیدراته شدن قسمت های ظریف گردن به کمک پروتئین گندم و آمینو اسیدها کمک می کند.

نکته آخر

به طور کلی امروزه با وجود مجموعه ای بزرگ از مرطوب کننده های تجاری، روشهای جوان سازی پوست صورت، بهترین انتخاب ممکن است کمی مشکل باشد. اما باید گفت با حذف تزریق و جراحی و استفاده از پچ ها شاید بتوان بدون دردسر پوست زیبایی داشت. و نکته حائز اهمیت این است که قبل از انتخاب هر گزینه ای با پزشک خود مشورت کنید.

هر چیزی که باید در مورد پروتز صورت بدانید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *