اینستاگرام

اپلیکیشن رسمی اینستاگرام برای ویندوز منتشر شد

این اپ بر روی ویندوز ۱۰ (نسخه‌های قبلی پشتیبانی نمی‌شوند) در دسترس است و هنوز درمرحله بتا و آزمایشی قرار دارد، اما همه‌چیز آن مانند اینستاگرام، بنظر می‌رسد. با تقلید از اپل، این اپ حتی ویژگی Peek-and-Pop 3D Touch را نیز دارد که به شما اجازه می‌دهد با فشار و نگه‌داشتن برروی عکس، پیش‌نمایش آن را ببینید. این قابلیت در حال حاضر برای اندروید هم ارایه شده‌ است.

آزمایشی‌ بودن اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ هنوز جای کار دارد، بعضی کاربران هنوز موفق به وارد شدن به اینستاگرام توسط اکانت فیسبوک خود نشده‌اند و حتی از ویژگی Share To هم نتوانستند استفاده کنند. همچنین این اپ گاهی اوقات کمی سنگین اجرا می‎شود. اپ هنوز فاصله زیادی با آن تجربه‌ای دارد که ما

در اندروید و iOS شاهد بودیم، اما یقین داریم، تیم اینستاگرام هرلحظه برای رشد اپ اینستاگرامبرای کاربران وفادار مایکروسافت تلاش می‌کنند.

خبرهای خوبی نیز برای کسانی که صبور هستند، وجود دارد. قابلیت ویرایش عکس و ویدیو و ۱۰ ابزار عالی برای ساخت عکس‌های خلاقانه که می‌تواند شما را امیدوار کند. شما می‌توانید هایلایت‌ها، پرسپکتیو، سایه‌ها و جزییاتی مانند کنتراست، روشنایی و اشباع، را خیلی راحت تغییر دهید.

بنیانگذار فیسبوک، مارک زاکربرگ، قول داده‌ بود این شرکت برنامه‌های خود را از طریق ویندوز بریج به ویندوز انتقال دهد که با اپ اینستاگرام، گفته مارک به حقیقت پیوسته‌ است.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *