۵ ترفند برای اینکه انرژی منفی دیگران را دریافت نکنیم!

این طبیعت ما آدم هاست که نسبت به مشکلات و غم و غصه های دیگران احساس همدردی می کنیم. کمک کردن به دیگران کار خوبی است که به ما حس خوبی می دهد اما بیش از حد درگیر مشکلات و غم و غصه های دیگران شدن هم دردسرساز است و باعث می شود به جای او زندگی کنید. حالا چگونه انرژی منفی دیگران را دریافت نکنیم؟

همدردی خوب است اما زیاده روی در آن به شما انرژی منفی می دهد و این خوب نیست. شما به عنوان یک انسان نیاز دارید که خودتان را از انرژی های منفی حفظ کنید و به افسردگی ها پایان دهید.

“نه گفتن” را یاد بگیرید

محدوده تعیین کنید. وقتی برای یک شخص جایی در زندگی خود باز می کنید باید با قوانین خودتان محدوده ها را تعیین کنید تا از سواستفاده کردن او جلوگیری کنید. وقتی نه گفتن را یاد بگیرید هم از خودتان محافظت می کنید و هم دوستان واقعی را می شناسید.

سه روش برای مقابله و درمان تفکرات منفی رایج

شما نمی توانید همه آدم ها را شاد کنید

دنیا پر از آدم های متفاوت است و شاد کردن همه این آدم ها کار سخت و غیرممکنی است. هیچوقت نمی توانید همه آدم ها را شاد کنید چون تغییر افکار و علائق دیگران کار راحتی نیست.

از طبیعت لذت ببرید

روزمرگی های تکراری را تغییر دهید. به خودتان استراحت بدهید و در هوای تازه نفس عمیق بکشید. هیچ چیزی بهتر از وقت گذراندن در طبیعت نیست. این کار به شما حس جوانی و تازگی می دهد.

مطلب مرتبط: چطور می توانیم از خشم و انرژی منفی خود در جهت مثبت استفاده کنیم؟

به دیگران جایگاهشان را نشان دهید

حل مشکلات دیگران وظیفه شما نیست. درگیری دائم با مشکلات دیگران انرژی را از شما می گیرد پس بهتر است بیشتر روی خودتان تمرکز کنید و انرژی خودتان را صرف چیزهای بهتری کنید.

مسئول باشید

فقط خودتان مسئول شادی خودتان هستید و تنها خودتان هستید که می دانید چه افکار و اعمالی روی روحیه تان تاثیر می گذارد. پس آزادی خود را به دست بیاورید و از نیروهای منفی دوری کنید.

۱۰ روش برای رفتار و برخورد با افراد منفی

قدرت در درون شماست. شاد بودن را انتخاب کنید و انرژی های منفی اطرافتان را نادیده بگیرید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *