تریلر فصل دوم سریال سیزده دلیل برای اینکه منتشر شد

تریلر فصل دوم سریال سیزده دلیل برای اینکه منتشر شد

تریلر تازه‌ای برای فصل دوم سریال سیزده دلیل برای اینکه ۱۳Reasons Why منتشر شده که در آن، آشکار می‎شود که اوقات دشوار و سختی برای دانش‌آموزان مدرسه لیبرتی های در پیش می‎باشد. در زیر می‎توانید این تریلر را مشاهده نمایید.

فصل اول سریال که بر اساس رمانی به همین نام نوشته جی آشر می‌باشد، بر روی هانا بیکر (کاترین لانگفورد)، یک دانش آموز دبیرستانی تمرکز می‌کند که خود را می‌کشد و نوارهایی را از خود به جا می‌گذارد که به تفصیل، دلایل و کسانی که به دید او مسئول آسیب زدن به او بودند را توضیح داده است.

فصل اول سریال برای پیش بردن داستان، بر روی مجموعه نوار کاست‌هایی تکیه کرده بود و حال، فصل دوم به عکس‌‌ها تکیه می‌کند، عکس‌هایی که راز خطرناکی را آشکار می‎نماید و در همین حین، کاراکترهای مختلف به دنبال آن هستند تا حقیقت پشت مرگ هانا بیکر را آشکار یا پنهان نمایند. فصل دوم  سریال سیزده دلیل برای اینکه قرار است روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

جزییات جدیدی درباره‌ فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why فاش شد

تمرکز فصل دوم سریال سیزده دلیل برای اینکه برخلاف فصل اول آن، بر روی خودکشی هانا بیکر قرار ندارد بلکه به پسایندهای پس از آن می‎پردازد. در این فصل، داستان جسیکا به عنوان یک قربانی تجاوز جنسی و پرونده قضایی‎ای که والدین هانا علیه مدرسه لیبرتی های به راه انداخته‎اند مورد بررسی قرار می‎گیرند.

تریلر فصل ۲ سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)

 

مطلب مرتبط: سریال ۱۳ REASONS WHY برای فصل دوم تمدید شد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *