جان سنا در فیلم دواین جانسون بازی می‌کند

به نظر می‌رسد ستاره‌ی سابق WWE، جان سینا (John Cena) قرار است ستاره اکشن فیلم جدید دواین جانسون (Dwayne Johnson) به نام The Janson Directive از یونیورسال پیکچرز شود. این فیلم براساس کتابی از رابرت لودلوم (Robert Ludlum) با همین نام است. 

جانسون مدت زیادی در فیلم‌های مختلف بازی کرد و تهیه‌کنندگی اجرایی فیلم‌ها را با شریک کاری و همسر سابقش، دنی گارسیا (Danny Garcia) و کمپانی Seven Bucks Production بر عهده داشت اما حالا از بازیگری کناره‌گیری کرده است. سینا و جانسون گذشته مشترکی دارند چون در WWE با هم کشتی می‌گرفتند و به نظر می‌رسد جانسون از همکاری مجدد با سینا بسیار خوشحال است.

جانسون که در چند سال گذشته برگ برنده گیشه فیلم‌ها بوده، بازی سینا در فیلم The Janson Directive را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. او در پستی نوشت: ستاره‌ام را پیدا کردم! تبریک به دوست خوبم جان سینا برای بازی در نقش اصلی فیلم The Janson Directive. این بازیگر و تهیه‌کننده این خبر را از طریق توییتر نیز منتشر کرد. می‌توانید در قسمت زیر پست‌های جانسون را مشاهده کنید.

اسپین‌آف دواین جانسون و جیسون استاتهام در سال ۲۰۱۹ اکران می‌گردد

سینا نیز در توییتر پاسخ جانسون را اینگونه داد: باعث افتخار من است که چنین فرصت فوق‌العاده‌ای نصیبم شده است! کار سخت شروع می‌شود… همین الان!

مطلب مرتبط: دواین جانسون در اینستاگرامش از ساخت JUMANJI 3 خبر داد

بن اسمیت (Ben Smith) و جفری وینر (Jeffrey Weiner) از کمپانی Captivate Entertainment تهیه‌کننده‌های این فیلم با هیرام گارسیا (Hiram Garcia) از Seven Bucks Productions خواهند بود. جیمز واندربیلت، برد فیشر و ویلیام شراک از Mythology و آکیوا گلدزمن از Weed Road Pictures نیز به تیم تولید پیوسته‌اند در حالی که تریسی نیبرگ از Mythology نیز تهیه‌کننده اجرایی این کار است. سینا نیز نقش پاول جانسون را بازی می‌کند که مامور سابق Consular Ops است و حالا مشاور خصوصی امنیت شده است. به نظر می‌رسد این فیلمی است که فرنچایز می‌شود و سینا در مسیری قرار گرفته که ستاره اکشن جدیدی خواهد شد.

این کشتی‌گیر قبل از بازی در فیلم Blockers با بازی در کمدی‌های Sisters و Trainwreck اسم و رسمی برای خود دست و پا کرد. حالا که قرار است در فیلم جانسون بازی کند و قبلا نیز خبر حضور او در Duke Nukem اعلام شده بود، به نظر می‌رسد سینا از حرفه کشتی کنار رفته و تمام تمرکز خود را روی بازیگری معطوف کرده است. با وجود فردی مانند جانسون که مسیر موفقی را پیموده، به نظر می‌رسد چیزهای زیادی در انتظار سینا روی پرده نقره‌ای هستند.

پوستر جدید فیلم Skyscraper منتشر شد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *