تیزر جدیدی از فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان منتشر شد

تیزر جدیدی از فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان منتشر شد

کمپانی لوکاس‎فیلم اولین کلیپ رسمی از فیلم Solo: A Star Wars Story  سولو: داستانی از جنگ ستارگان را منتشر کرده است که در آن، چوبکا، خود را به عنوان کمک خلبان هان سولو منصوب می‏‎کند. در زیر می‎توانید این کلیپ را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده کنید. این دو کاراکتر، در طی بیش از ۴ دهه گذشته، یکی از محبوب‎ترین دو نفره‎های فرهنگ عامه بوده‎اند.

به نظر می رسد که فیلمبرداری دوباره گسترده و اضافه کردن کارگردان جدید، به نفع اولین فیلم گلچینی جنگ ستارگان یعنی فیلم Rogue One: A Star Wars Story (یاغی: داستانی از جنگ ستارگان) تمام شد، پس می‌توان امیدوار بود که تغییر در جایگاه کارگردانی فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان نیز همینطور باشد. در ابتدا فیل لرد و کریس میلر ۹۰ درصد فیلم را کارگردانی کردند و سپس ران هاوارد جایگزین آنها شد. نوشتن فیلمنامه فیلم را نیز جان کاسدان و لارنس کاسدان برعهده داشتند.

مطلب مرتبط: تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم DEADPOOL 2 منتشر شد

بازیگران فیلم سولو شامل الدن ارنریچ، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، پاول بتانی، جوناس سوتامو، وارویک دیویس، وودی هارلسون، تندی نیوتون و کلینت هووارد می‎باشد و قرار است در تاریخ جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸)  به اکران دربیاید. در این کلیپ، همانطور که جنگنده‎های تی‎آی‎ای به دنبال فالکون می‎باشند، هان می‎گوید که آنها باید نیروی کمکی را به سپر انحرافی عقب منعطف کنند. کیورا با اظهارنظر او موافقت می‎کند اما اصلا نمی‎داند که چه کاری باید انجام بدهد. در همین حین، چوبکا وارد می‎شود و چندین کلید را بالا و پایین می‎کند و سپس می‎گوید که ۱۹۰ سال سن دارد.

تماشا کنید: تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story منتشر شد

کلیپ فیلم Solo: A Star Wars Story سولو: داستانی از جنگ ستارگان

 

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *