سریال What We Do in the Shadows ساخته می‎شود

شبکه اف‎ایکس دستور ساخت فصل اول سریال What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم) با ۱۰ قسمت را داده است. این سریال براساس فیلمی به همین نام نوشته و کارگردانی شده توسط تایکا وایتیتی و جامین کلمنت می‌باشد. از زمان اکران فیلم آنچه در سایه‎ها انجام می‌دهیم در سال ۲۰۱۴، این فیلم به لطف تصویر هوشمندانه خود از خون‎آشام‎ها، به یک فیلم کلاسیک با طرفداران پر و پا قرص تبدیل شده است.

حالا، وایتیتی که اخیرا فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) را برای کمپانی مارول کارگردانی کرده، قرار است به همراه همکارش، کلمنت، این دنیایی که خلق کرده‎اند را با دو سریال و همچنین یک دنباله سینمایی به نام We’re Wolves (ما گرگ هستیم) گسترش دهند. بنا به گزارش‎های قبلی، این دنباله همچنان در حال توسعه بوده اما ظاهرا دو سریال در اولویت بالاتری قرار دارند.

اولین سریال، سریال Paranormal Event Response Unit (واحد واکنش به رویداد فراطبیعی) است که پلیس‎های بی‌عرضه‎ای از فیلم آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم را دنبال می‎کند که به بررسی اتفاقات فراطبیعی بیشتری می‎پردازند. این سریال قرار است سال آینده در نیوزیلند پخش شود.

تریلر سریال Castle Rock منتشر شد+ ویدیو

شبکه اف‎ایکس دستور ساخت سریال آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم را برای فصل اول و در قالب ده قسمت داده است که داستان اتفاقات فیلم در نیویورک را بازگو خواهد کرد. این سریال که ساخته وایتیتی و کلمنت می‎باشد، در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

مطلب مرتبط: کلر دینس پایان سریال HOMELAND در فصل هشتم را تایید کرد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *