پسر ۱۲ ساله به دختر ۵ ساله همسایه در اتاق خوابش تجاوز کرد!

اعترافات تکان دهنده پسر ۱۲ ساله ای در پی تجاوز به دختر ۵ ساله ای والدین قربانی را در شرایط روحی بدی قرار داده است.نوجوان ۱۲ ساله ای به اتهام تجاوز به دختربچه ای ۵ ساله همسایه باید برای رسیدگی به جرم اش در دادگاه همپشر، انگلیس حاضر شود.

مادر قربانی بعد از شنیدن این اعتراف تکان دهنده در شرایط روحی بدی بسر می برد. این جرم در اتاق خواب این پسر در ماه آگوست سال گذشته رخ داده است. یک سال پیش وی در زمان وقوع جرم ۱۲ سال سن بیشتر نداشته و نام اش به دلایل قانونی فاش نشده است.

مطالب مرتبط:

جسد بدون لباس دختر ۱۷ ساله در اتاق خواب پدرش بود + عکس

تصاویری از خلوت من و شوهرم در اتاق خواب به دست جوان ۱۹ ساله افتاده بود / مجبور شدم سرقرار بروم!

مرد کثیف دختر ۵ ساله دوست صمیمی اش را از اتاق خواب ربود و آزار وحشیانه داد + عکس

تجاوز به عروس در اتاق حجله! / داماد مست خوابیده بود که ..! + عکس

بیانیه ای دردناک از سوی مادر قربانی منتشر شده که در آن گفته است: “با وقوع این اتفاق هم من و هم پدرش داغون شدیم. احساس می کنم قلب ام تکه تکه شده است. فکر می کنم من باعث شدم دخترم مورد تجاوز قرار بگیرد. دیگر لحظه ای دخترم را از خودم دور نمی کنم.

” ناتالی دنینگتون، وکیل مدافعه گفته است: “متهم مشکلات یادگیری دارد و از نظر سن عقلی با وجو ۱۳ ساله بودن اما ۷ تا ۹ ساله است. وی خود را برای حضور در جلسه رسیدگی به اتهام اش آماده می کند. خدمات لازم برای آمادگی متهم قبل از حضور در جلسه دادگاه نیز انجام شده است. ” طبق شواهد موجود این نخستین ارتکاب جرم این نوجوان به شمار می آید و برای پیشگیری از وقوع مجدد آن باید جلسات این دادگاه با برنامه ریزی منظمی پیش رود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *