جبار قوچان‌نژاد: ۳۰۰۰ بار با ضیایی تماس گرفتم اما جواب نداد!

سرمربی تیم والیبال پیام مشهد با انتقاد از عدم پاسخگویی رییس فدراسیون والیبال گفت: با چنین رفتارهایی چگونه انتظار دارند که به فدراسیون والیبال تعلق خاطر داشته باشیم.

جبار قوچان‌نژاد سرمربی تیم والیبال پیام مشهد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست سه بر دو این تیم برابر تهران پیکان و سقوط به رده سوم اظهار کرد: به لحاظ فنی بازی بسیار خوبی بود و تماشاگران یک بازی زیبا و بدون هرگونه حاشیه‌ای را دیدند. به نظرم باید ست چهارم بازی را تمام می‌کردیم و سه بر یک پیروز می‌شدیم، اما بازیکنانم حس کردند که بازی تمام شده است و متاسفانه چند اشتباه فردی باعث شد از نظر روانی در شرایط پایین تری نسبت به پیکان قرار بگیریم و ست را باختیم.

وی ادامه داد: متاسفانه از ابتدای بازی به دلیل محرومیت موسوی و نبودش در زمین از نظر روانی با مشکل مواجه بودیم و متاسفانه در ست پنجم هم با وجود این‌که چند امتیاز بالا بودیم بازی را واگذار کردیم.

سرمربی تیم والیبال پیام مشهد خاطر نشان کرد: طلایی‌ترین روزهای تمرین یک تیم دو روز قبل از آغاز بازی است اما متاسفانه جلسه کمیته انضباطی دوشنبه تشکیل شد و تعدادی از بازیکنان پیام در آن جلسه حضور پیدا کردند و باعث شد تمرین روز دوشنبه‌مان را از دست بدهیم. از طرفی دیگر محرومیت موسوی نیز باعث شد تا تمرینات‌مان به صورت منسجم انجام نشود.

قوچان‌نژاد در ادامه صحبت‌هایش درباره اتفاقاتی که پس از صدور رای از سوی کمیته انضباطی افتاد، گفت: از آقای ضیایی گله‌ای دارم، چرا که من با او درد و دل کردم و قرار شد فدراسیون پیگیری‌های لازم را انجام دهد. رای صادره برای پیام قابل تجدیدنظرخواهی بود و پس از صدور حکم از سوی کمیته انضباطی ما خواستار تجدیدنظر شدیم، حتی در این باره با ضیایی تلفنی صحبت کردم و او به من گفت که شما اعتراض‌تان را انجام دهید و ما پیگیری می‌کنیم. به همین خاطر دو میلیون تومان پول به حساب فدراسیون برای این کار واریز کردیم تا کمیته تجدیدنظر تشکیل شود، اما شرایط جور دیگری رقم خورد. پس از صدور رای دیگر آقای ضیایی تلفن من را جواب نداد. اصلا ما شاگرد بد خانواده والیبال هستیم، اما باید پدر خانواده جواب ما را می‌داد.

وی افزود: من ۳۰۰۰ بار با ضیایی تماس گرفتم و چندین پیام دادم، اما رییس فدراسیون تلفن‌های من را رد می‌کرد و به هیچ کدام از پیام‌هایم جواب نداد. ما حتی این انتظار را نداشتیم که موسوی را ببخشند و تنها می‌خواستیم که تا زمان تشکیل جلسه تجدیدنظر، این حکم اجرا نشود. درباره‌ی موسوی نیز گویا گفته بودند او فحاشی کرده است اما حتی قریب داور بازی نیز اظهار کرده بود که موسوی فحشی نداده است. قانون درباره رای‌هایی که حکم محرومیت قطعی یک جلسه‌ای دارند و یا شامل جرائم نقدی بالای پنج میلیون می‌شود، قابل تجدیدنظر هستند. خواهش من از فرخی رییس کمیته داوران این است که جلسات انضباطی را طوری طراحی کنند که زمانی برای اعتراض باشد. اگر همان روز چهارشنبه و پس از بازی با سایپا رای داده می‌شد تا دوشنبه زمان برای معترضین بود.  

سرمربی تیم والیبال پیام مشهد اظهار کرد: من دو روز قبل از این اتفاق با ضیایی صحبت کرده بودم و او به من گفت که شما پیگیری کنید و ما جواب می‌دهیم، اما پس از آن ۳۰۰۰ بار تماس گرفتم ولی پاسخی نگرفتیم و در چنین شرایطی او چگونه انتظار دارد که ما به فدراسیون والیبال تعلق خاطر داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع

اخبار ورزشی را در روژان دنبال کنید




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *