قیمت و شرایط فروش جدید محصولات ایران‌خودرو اعلام شد ( آذر ۹۷)

در حالیکه بسیاری از فعالان بازار خودرو منتظر اعلام قیمت جدید خودروهای ایران‌خودرو و سایپا هستند، گروه خودروسازی ایران‌خودرو همانند کاری که در مورد پژو ۲۰۶ تیپ ۲ انجام داد، قیمت جدید محصولاتش را همراه با اعلام شرایط فروش مشخص کرد که با توجه به قیمت‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که سایر محصولات این شرکت نیز افزایش قیمت قابل توجهی خواهند داشت که در این مطلب به توضیح شرایط فروش این شرکت می‌پردازیم.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش جدید محصولات خود خبر داد که این شرایط فروش همزمان با اعلام قیمت جدید این محصولات بوده است. این شرایط فروش از روز شنبه ۱۷ آذرماه آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت که با توجه به سوابق فروش این شرکت به نظر می‌رسد در همان ساعات اولیه به اتمام خواهد رسید.

ایران‌خودرو قیمت محصولات ایران‌خودرو طرح فروش ایران‌خودرواز جمله شرایط ثبت سفارش در این شرایط فروش می‌توان به امکان ثبت نام برای مشتریان حقیقی اشاره کرد و به همین دلیل ثبت نام مشتریان دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی امکان‌پذیر نخواهد بود. همچنین ثبت نام در این شرایط فروش صرفا به صورت اینترنتی بوده و از هیچ طریق دیگر امکان ثبت نخواهد بود.

همچنین ایران‌خودرو اعلام کرده است که آن دسته از مشتریانی که هر کدام از شرایط فروش فعلی را نداشته باشند در زمان مقتضی ثبت نامشان ملغی خواهد شد و وجه پرداختی بدون هیچ گونه وجه اضافی برگردانده می‌شود و به همین دلیل در صورت دارا بودن شرایط مذکور اقدام به ثبت سفارش نمایند.

همچنین انتخاب نمایندگی برای تحویل خودرو در زمان ثبت سفارش لازم نیست و فعال نخواهد بود و پس از اتمام ثبت نام و تا ۵ روز امکان انتخاب نمایندگی میسر خواهد بود. البته در صورت عدم انتخاب نمایندگی مد نظر، این شرکت راسا با توجه به آدرس محل زندگی مشتری اقدام به انتخاب نمایندگی خواهد کرد.

از دیگر نکات جالب این شرایط فروش اعلام رسمی ثبت نام شده‌ها خواهد بود و بدین ترتیب شرایط شفاف سازی فروش در آن به صورت کامل رعایت خواهد شد. البته لیست ثبت نام شده‌ها پس از طی کردن پروسه‌های مالی بروز خواهد شد.

این شرکت علیرغم اعلام قیمت افزایش یافته قیمت خودرو قید کرده است که تمام هزینه‌های قانونی و افزایش‌های ایجاد شده بر اساس تغییرات گوناگون تا زمان صدور فاکتور نهایی برعهده مشتری خواهد بود و بدین ترتیب می‌توان گفت که قیمت‌های اعلام شده در این شرایط فروش غیرقطعی است.

ایران‌خودرواولین خودروی ارائه شده در این طرح فروش پژو پارس ال‌ایکس اتوماتیک سال است که در رنگ‌های خاکستری، مشکی و سفید قابل سفارش بوده و قیمت اعلامی برای آن نیز ۸۳ میلیون تومان قید شده است. همچنین موعد تحویل این خودرو ۱۵ روزه قید شده است.

دومین خودروی ارائه شده در این طرح فروش اس ۳۰ اتوماتیک تازه وارد این شرکت است که در رنگ سفید قابل سفارش بوده و قیمت اعلامی برای آن نیز ۱۴۱ میلیون تومان قید شده است. همچنین موعد تحویل این خودرو ۱۵ روزه قید شده است.

سومین خودروی ارائه شده در این طرح فروش تندر پیکاپ با رادیوپخش USB است که در رنگ سفید قابل سفارش بوده و قیمت اعلامی برای آن نیز ۷۷ میلیون تومان قید شده است. همچنین موعد تحویل این خودرو ۱۵ روزه قید شده است.

چهارمین خودروی ارائه شده در این طرح فروش وانت آریسان دوگانه سوز است که در رنگ سفید قابل سفارش بوده و قیمت اعلامی برای آن نیز ۳۶ میلیون تومان قید شده است. همچنین موعد تحویل این خودرو ۱۵ روزه قید شده است.

 

همچنین گفتنی است که امکان انخاب کارت طلایی تک ستاره اختیاری برای همه خودروهای مذکور فراهم شده است.

قیمت و شرایط فروش جدید محصولات ایران‌خودرو اعلام شد ( آذر ۹۷)

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان :را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *