فیلم دردناک از آخرین لحظات زندگی فوتبالیست مشهور

آلکسی لوماکین، بازیکن تیم فوتبال لوکوموتیو مسکو در حالی که جسدش کاملا یخ زده بود داخل رودخانه پیدا شد. با روژان همراه شوید.

 

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است آخرین لحظات زندگی بازیکن یکی از تیم های فوتبال باشگاهی روسیه را پیش از مرگ به تصویر می کشد. آلکسی لوماکین، بازیکن لوکوموتیو مسکو در حالی که جسدش کاملا یخ زده بود داخل یک رودخانه پیدا شد. این بازیکن ۱۸ ساله پیش از مرگ به همراه یکی از دوستانش اقدام به مصرف مشروبات الکلی کرده بود.

همچنینی بخوانید:

همخوابی خانم معلم خصوصی با پسر دانش آموز هنگام تدریس+ عکس

عکس های دردناک عکاسی که خودش ناپدید شده است!!

دختران در بی حیایی از پسران جلو زده اند!

دخترجوان پس از تجاوز زنده زنده سوزانده شد!!

سحر صباغ سرشت بازیگر ۳۷ ساله ازدواج کرد! عکس

بازیگر فیلم های مستهجن در خیابان بازداشت شد! + عکس

ویدئویی که منتشر شده است این بازیکن را پس از خروج از رستوران در حال عبور از یک منطقه پوشیده از برف نشان می دهد. او لحظاتی بعد در حالی که به یک رودخانه سقوط کرده بود جانش را از دست داد. جسد بی‌جان و یخ‌زده آلکسی داخل رودخانه پیدا شد. همچنین در ویدئوی منتشر شده یک روباه در حال حمل ژاکت این بازیکن فوتبال دیده می شود.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی روسیه، پلیس ژاکت این فوتبالیست را حدود ۱۰۰ متر دورتر از جسدش پیدا کرد. شواهد اولیه نشان می‌دهد آلکسی در اثر سرمازدگی ( hypothermia) در حالی که دمای هوا در شب حادثه۷- بود جانش را از دست داده است. اما آزمایش‌های انجام شده بر روی جسد این فوتبالیست و اظهارات مادرش نشان می‌دهد او داروی تروپیکامید (Tropicamide) مصرف کرده بود که منجر به واکنش نامناسب بدن شد.

بنا به گفته دوست قربانی، آنها اقدام به مصرف مشروبات الکلی در یک رستوران کرده بودند و پس از خروج از رستوران آلکسی به سمت خانه اش حرکت کرد. همچنین گزارش پلیس نشان می دهد که قربانی پیش از مرگ با یک راننده تاکسی درگیر شده و او قربانی را از تاکسی بیرون انداخته است. آلکسی پس از پیاده شدن از تاکسی تلاش کرد تا با استفاده از یک مسیر میانبر خود را به خانه برساند.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس روسیه در مورد مرگ این فوتبالیست ادامه دارد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *