5 فرمول ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای

۵ فرمول ترکیب رنگ مو نسکافه‌ ای

یکی از رنگ‌های زیبا و پرطرفدار، رنگ نسکافه‌ای است که به اکثر چهره‌ها می‌آید. رنگ نسکافه‌ای هم مانند سایر رنگ‌ها تناژهای مختلفی دارد که انتخاب هر کدام به سلیقه شما بستگی دارد. در این مطلب قصد داریم نکاتی در مورد رنگ کردن مو و همچنین ۵ فرمول برای ترکیب رنگ مو نسکافه ای را آموزش دهیم. همراه ما باشید.

چند ترکیب رنگ مو نسکافه ای

رنگ مو نسکافه ای

رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی هر خانمی دارد به همین دلیل انتخاب رنگ مو تبدیل به دغدغه بزرگ شده است چون علاوه بر زیبایی رنگ مو و مد روز بودن، باید رنگ مو به رنگ پوست و چهره شما بیاید در غیر این صورت هر چقدر هم زیبا باشد، شما را زیباتر نخواهد کرد و حتی ممکن است تاثیر منفی نیز داشته باشد پس در انتخاب رنگ مو دقت فراوانی به خرج دهید.

همانطور که گفتیم در ادامه این مطلب ۵ ترکیب رنگ مو نسکافه ای را بررسی می‌کنیم که با توجه به سلیقه و چهره خود یکی را انتخاب کنید. به طور کلی می‌توان رنگ نسکافه‌ای را به دو دسته تقسیم کرد، نسکافه‌ای روشن و نسکافه‌ای تیره که هر یک از ترکیب‌های زیر در این دو دسته جاسازی می‌شوند. ابتدا ترکیب رنگ مو نسکافه ای را بررسی می‌کنیم و سپس انواع تناژهای آن را.

با ۱۱ رنگ موی تابستان ۲۰۱۸ آشنا شوید

ترکیب کلی رنگ مو نسکافه ای

بلوند شکلاتی متوسط : ۲/۳ تیوپ
رنگ موی کارملی : ۱/۳ تیوپ (۴۷-۷)
واریاسیون ۲ سانت
اکسیدان نمره ۱
پایه ۸ دکلره

ترکیب رنگ موی قهوه‌ای نسکافه‌ای بدون دکلره کردن

دکلره کردن موها

خیلی از خانم‌ها علاقه دارند رنگ موهای‌شان را بدون دکلره عوض کنند چون از آثار دکلره برای موهایشان آگاه هستند، به همین دلیل باید به دنبال روشی باشند تا آرایشگر از دکلره استفاده نکند.  برای رنگ کردن موها ابتدا باید رنگ مو را به ساقه موها بزنیم . سپس ۲۰ دقییقه منتظر بمانیم و موها را شست و شو دهیم.

بلوند نسکافه‌ای تیره با شماره ۶.۴۷
بلوند طلایی خیلی روشن  G8 : 1/3 تیوپ
اکسیدان ۲ : نسبت اکسیدان به رنگ ۱/۵ برابر رنگ مو

فرمول ترکیب رنگ مو نسکافه ای براق و روشن

ترکیب رنگ موی سال 1397

قبل از زدن رنگ موی اصلی به این نکته توجه کنید که باید موهای شما به پایه مناسب دکلره برسد و با رنگساژ کردن بیس مناسب را به دست آورید. دو ترکیب رنگ مو نسکافه ای روشن و براق را در ادامه این مطلب در اختیار شما خانم‌های عزیز قرار داده‌ایم.

فرمول ترکیبی ۱

کرم کارملی روشن ۵۰ میل + بلوند شکلاتی روشن ۵۰ میل + بلوند روشن ۲۵ میل +اکسیدان نمره ۱ ۱۸۰ میل + واریاسیون نقره ای ۵ سانت + پایه ۸ دکلره

فرمول ترکیبی ۲

رنگ موی شکلاتی شماره ۸ +اکسیدان ۶ درصد را بر روی پایه ۹ دکلره بزنید.

فرمول ترکیب رنگ مو نسکافه ای کاپوچینو براق

بلوند نسمافه ای شماره ۶ : ۲/۳ تیوپ
بلوند کاپوچینو شمراه ۸ : ۱/۳ تیوپ
واراسیون نقره ای : ۳ سانت
پایه ۷ دکلره

مطلب مرتبط: آموزش ساخت فرمول ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای همه رنگ ها+ عکس

فرمول ترکیب رنگ مو نسکافه ای شکلاتی

ترکیب رنگ موی خاکستری

رنگ موی شکلاتی نسکافه‌ای روشن از جمله رنگ موهای محبوب در میان بانوان ایرانی است که در ادامه با فرومول ترکیب این رنگ مو آشنا می‌شوید و با این ترکیب می‌توانید موهایی به رنگ نسکافه‌ای روشن داشته باشید.

بلوند شکلاتی تیره ۶.۷ : ۱/۲ تیوپ
قهوه ای شکلاتی : ۴.۷ : ۱/۳ تیوپ
بلوند مسی تیره ۶.۴۴ : ۲۰ سانت
اکسیدان نمره ۱ : ۶۰ سی سی

همنطور که می‌دانید انتخاب رنگ مو برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد. انخاب رنگ مو علاوه بر سلیقه شخصی و همخوانی با چهره، به رنگ موی سال هم ربط دارد اگر شما نیز جزو این افراد هستید باید بدانید که رنگ موی مد شده برای امسال رنگ بنفش است. چون این رنگ حالت فانتزی دارد بیشتر خانم‌ها ترجیح نمی‌دهند. به همین دلیل رنگ نسکافه‌ای بیشتر به چشم می‌خورد.

قابل ذکر است وقتی رنگ مو می‌گذارید نیاز موهایتان به مراقبت، دوبرابر می‌شود پس مجبورید از انواع ویتامینه‌ها و ماسک موهای مفید و سالم استفاده کنید. در صورت امکان برای مراقبت از موهای رنگ شده، از روش‌های طبیعی و خانگی و طبیعی که در همین مجله آموزش‌هایش را مطالعه کرده‌ایم، استفاده کنیم.

همانطور که می‌دانید و یا شنیده‌اید برای رنگ کردن مو، روش‌های طبیعی وجود دارد. در ادامه این مطلب ویدئویی کوتاه با موضوع رنگ کردن مو طبیعی با قهوه را مشاهده می‌کنید:

همانطور که در این ویدئو می‌بینید، با کمک قهوه، رنگی مانند رنگ نسکافه‌ای ایجاد شد، پس بهتر است قبل از رنگ کردن موها ابتدا از روش‌های قدیمی که برای موها فوایدی هم دارند، استفاده  کنید.

مراحل کامل رنگ کردن مو با قهوه به طور کامل در ویدئو بالا توضیح داده شده است مراحل را طی کنید و به موهای خوش‌رنگ دست یابید.

ترکیب انواع رنگ مو با عکس و شماره

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *