در خیابان برادران مظفر تهران چه می گذرد؟ / اینجا پاتوق دختران و پسران دوجنسه است!

در خیابان برادران مظفر تهران چه می گذرد؟ / اینجا پاتوق دختران و پسران دوجنسه است!

در خیابان برادران مظفر تهران چه می گذرد؟ / اینجا پاتوق عصرگاهی برخی دختران و پسران دوجنسه است / در کنار خیابان بدون روسری و با بلوز وشلوار تنگ و یقه های باز، مشغول کشیدن سیگارهای پر ( حاوی حشیش و…) هستند! / یا در بغل پسرها و سر بر شانه های هم مشغول ….

دکتر محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه تهران طی یادداشتی به انتقاد از عدم برخورد پلیس با تجمعات متجاهران به فساد در برخی خیابان‌های تهران پرداخت و نوشت:

۱- در قلب تهران خیابانی است به نام برادران مظفر جنوبی ( حدفاصل انقلاب و طالقانی) که این روزها به پاتوق عصرگاهی برخی دختران و پسران هم جنس باز و دارای انحرافات جنسی تبدیل شده است . در این خیابان می توانید دختران جوانی را ببینید که در دسته های چند تایی و در کنار خیابان بدون روسری و با بلوز وشلوار تنگ و یقه های باز، سرخوشانه مشغول کشیدن سیگارهای پر ( حاوی حشیش و…) هستند ! و یا در بغل پسرها و سر بر شانه های هم مشغول ….هستند . مشاهده رفتارها و آرایش ها و پوشش های ویژه همجنس بازان در این خیابان ساده است اما حضور پلیس در این خیابان تقریبا غیر ممکن شده و پاسخ پلیس در تماس‌های متعدد با ۱۱۰ و ۱۹۷ صرفا این است که می آییم و نمی آیند.

ادعای عجیب مرد کثیف در دادگاه تهران / یلدا نه دختر بود و نه پسر! + عکس

۲- این که چرا پلیس جرات ورود به این خیابان پر از تخلف و فساد علنی و مقابله با جرائم جاری در آن را ندارد پرسشی است که باید از خانم‌ها مولاوردی و ابتکار پرسیده شود! همان هایی که با اهانت به پلیس و ماموران آن و در عوض حمایت از مجرمین و متخلفین ، دست پلیس را برای اجرای وظایف قانونی بسته اند !

پاسخ به این پرسش بر عهده آن دسته از نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران است که به جای رسیدگی به وظایف و تکالیف قانونی خود ، ناجا را به دلیل انجام وظیفه قانونی در برخورد با جرائم مشهود ، با توپخانه سرزنش و اعتراض گلوله باران کردند! این پرسش را باید آن دسته از مطبوعات و فعالان رسانه ای و بازیگران بی هنری پاسخ بدهند که در ماجرای بوستان طالقانی ،مامور قانون Law را “خاطی” و مجرم وقیح را ” مظلوم و قربانی ” معرفی کردند!

۳- نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همان نیرویی است که سالهاست با کمترین امکانات و حداقل توقع در برابر مخوف ترین باندهای بین المللی قاچاق مواد مخدر ایستاده و پیچیده ترین معماهای جنایی را با هوشمندی رمزگشایی کرده و به روزترین خدمات پلیسی را درفضای مجازی به شهروندان ارائه کرده و می کند! اما همین نیرو در برخورد با افراد فاسدی که سلامت جسم و روح و روان جوانان را در قلب تهران و در انظار عموم به زشت ترین شکل ممکن تهدید می کنند دست بسته مانده و از انجام ماموریت قانونی خود عاجز شده است!

مطالب مرتبط:

عروس خانم یک هفته ای در دام دو مرد پلید!

مرشد پیر سرشناس به دختر ۱۶ ساله تجاوز کرد + عکس

تجاوز به مدل استرالیایی در حمام باشگاه زنانه + عکس

مرد جوان که زنش را اجاره می داد به قتل رسید + عکس

قتل مرد تهرانی توسط میترا و مرجان / عاملان قتل دو جنسیتی بودند! + عکس

۴ – کدام پدر و مادر ایرانی است که نگران آلوده شدن دختر و پسر نوجوانش به انحرافات وحشتناکی مانند همجنس بازی، مصرف حشیش و رفتارهای خلاف اخلاق در حاشیه خیابان نباشد و از پلیس برای مقابله و برخورد قانونی با عوامل چنین مفاسدی مطالبه نکند؟ آیا آن دسته از مدیران و مسئولانی که اخیرا مرتکب تهاجم ناجوانمردانه به نیروی انتظامی شدند حاضرند فرزندان و عزیزانشان شکار گرگ های سرگردان خیابان فوق ( و امثالهم) شوند؟ اگر پاسخ منفی است پس چرا برای پلیس در مقابله با این گرگ های فاسد و خطرناک مزاحمت ایجاد می کنید ؟ چرا به جای کمک به حافظان نظم وامنیت و حمایت همه جانبه از آنها در مسیر انجام وظایفشان ، به آنها اهانت می کنید و جانب مجرمین و متخلفان را می گیرید؟

۵- امیدواریم ناجا همان گونه که فرمانده محترم آن بیان کرده اند در حفظ امنیت اخلاقی کوتاه نیاید و به عنوان نمونه با قاطعیت و جدیت و در اسرع وقت خیابان مظفر جنوبی را برای خانواده ها و نوامیس مردم به مکانی امن و خالی از فساد تبدیل کند! خیابانی که شایسته نام سه شهید خانواده مظفر باشد.

راز جسد زن تهرانی در سطل زباله باقرشهر چه بود؟ + تصاویر انتقال جسد توسط ۲ برادر

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *