مرد جوان که زنش را اجاره می داد به قتل رسید + عکس

مرد جوان که زنش را اجاره می داد به قتل رسید + عکس

مرد افیونی زن جوانش را برای تامین هزینه های اعتیادش به دوستانش اجاره می داد تا اینکه زن جوان برای رهایی از این برده نشینی دست به یک جنایت خونین زد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عشرت وقتی که ۱۸ سال داشت در شامگاه چهارم مرداد ۸۸ شوهر صیغه ای اش به نام عباس ۲۶ ساله را در حالی که خواب بود در خانه شان در شهرری با ضربه های چاقو کشت و فریاد زنان از همسایه ها کمک خواست. وی در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اولیای دم برای او حکم قصاص خواستند.

عشرت در تشریح جزییات تکان دهنده زندگی اش به قضات دادگاه گفت : سال اول راهنمایی بودم که برادرم مرا آزار داد. می ترسیدم ماجرا را به کسی بگویم به همین خاطر از روستایمان فرار کردم و به تهران آمدم. شب ها را همراه چند دختر هم سن و سال خودم در پارک می گذراندم تا اینکه یک روز در یک پارک با عباس آشنا شدم . وقتی ماجرای زندگی ام را برایش تعریف کردم دلش برایم سوخت و قول داد به من کمک کند. او پسر خوبی بود و به من کمک می کرد.به همین خاطر به او اعتماد کردم و شش ماه بعد از آشنایی به عقد موقت او درآمدم.

عباس گفته بود قبلا معتاد بوده و حالا مواد را کنار گذاشته است اما وقتی زندگی ام را با عباس شروع کردم متوجه شدم او به من دروغ گفته بود. عباس به کراک معتاد بود. دوستانش را برای مصرف مواد به خانه دعوت می کرد و مرا مجبور می کرد تا دیروقت در خیابان بمانم.

مطالب مرتبط:

تن فروشی سمیرا با دستور شوهر و مادرشوهرش !

شوهرم مرا وادار به تن فروشی می کرد تا…!

گفتگو با کفتار شب های تهران / راننده فراری مزدا از تجاوز به ۸ زن می گوید + عکس

ویدئوی خودکشی دختر ۱۲ ساله در اینترنت طوفان به پا کرد+ تصاویر

وی ادامه داد: عباس یک شب به بهانه تفریح مرا به باغی در لواسان برد. او به بهانه خرید از باغ بیرون رفت و همان موقع سه مرد جوان وارد باغ شدند. آنها مرا آزار دادند و وقتی به آنها اعتراض کردم گفتند به عباس ۷۰۰ هزار تومان پول داده اند. از آن روز به بعد اختلاف های من و عباس شروع شد. عباس می گفت از این ماجرا فیلم تهیه کرده واگر با او مخالفت کنم فیلم را در محل پخش می کند. او برای تهیه پول موادمخدر مرا در اختیار مردان غریبه قرار می داد و در عوض پول می گرفت. من که از این وضعیت خسته شده بودم به خانه مادرم رفتم اما عباس شبانه دنبالم آمد و گفت اگر با او به تهران برنگردم فیلم سیاه را به مادرم نشان می دهد و آبرویم را می برد. چون مادرم بیماری قلبی داشت سکوت کردم و همراه عباس به تهران برگشتم.

عشرت در تشریح جزییات جنایت گفت: از زندگی با عباس خسته شده بودم، به همین خاطر می خواستم او را بترسانم تا دست از سرم بردارد. او اتانول خورده و خوابیده بود که شبانه با چاقو دو ضربه به سینه اش زدم اما ضربه ها کشنده بود و او جان سپرد.

در پایان آن جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده و با اعتقاد عشرت به مهدورالدم بودن عباس وی را از قصاص معاف کرد و او را به پرداخت دیه و ۸ سال زندان با احتساب روزهای بازداشت محکوم کرد.

این حکم در شعبه ۲۴ دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قطعی شد اما با پایان دوران محکومیت عشرت وی نتوانست مبلغ دیه را تهیه و به اولیای دم بپردازد.

به این ترتیب با گذشت نزدیک به ۹ سال از این جنایت وی همچنان در زندان ماند. عشرت که حالا ۲۷سال دارد درخواست اعسار را مطرح کرد و خواستار تقسیط دیه شد.

وی دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من در زندگی ام تنها هستم و در مدتی که در زندانم هیچ کسی به ملاقاتم نیامده است. من نمی توانم مبلغ دیه را یکجا به اولیای دم بپردازم. به همین خاطر از قضات دادگاه تقاضا دارم تا درخواست اعسار مرا بپذیرند و با تقسیط دیه موافقت کنند.من در صورتی که از زندان آزاد شوم کار می کنم و دیه را قسطی به اولیای دم می پردازم.

بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا درباره درخواست این زن تصمیم گیری کند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *