ورزش پایین تنه

۴ استایل بهاری خاص و شیک برای خانم ها

برای داشتن یک استایل بهاری ظریف و کلاسیک می‌توانید یک بلوز با طرح‌های گلدار را بایک شلوار با رنگ خاکی و یا کرم تلفیق کنید همچنین در ادامه می‌توانید از کفش ملقب به بالرین هم رنگ شلوار خود استفاده کنید.

بهار فصل رنگ‌ها و شکوفایی است. شما در این فصل می‌توانید با الهام از رنگ‌های موجود در طبیعت استایل خود را بچینید و انرژی آن را به اطراف خود بدهید. در این مطلب به نقل از وارونه ۴ استایل پیشنهادی برای مهمانی‌های شما در روز‌های بهاری را جمع آوری کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

۱-استایل اول

در این استایل رمانتیک و ساده شما می‌توانید یک بلوز ساده سفید را با یک شلوار صورتی رنگ که جزو ترند این فصل نیز هست تلفیق کنید. همچنین می‌توانید از یک کفش سفید برای اتمام این استایل استفاده کنید.

۲-استایل دوم

برای داشتن یک استایل ظریف و کلاسیک می‌توانید یک بلوز با طرح‌های گلدار را بایک شلوار با رنگ خاکی و یا کرم تلفیق کنید همچنین در ادامه می‌توانید از کفش ملقب به بالرین هم رنگ شلوار خود استفاده کنید.

۳-استایل سوم

اگر دوست دارید استایلی زنانه وشیک داشته باشید می‌توانید یک بلوز شیک آبی رنگ را با یک دامن کوتاه پارچه‌ای همراه با بوت‌های جوراب مانند تلفیق کنید.

۴-استایل چهارم

رنگ سیاه، رنگ اصالت و سادگی است. شما با پوشیدن یک بلوز مشکی و یک شلوار جین به همان رنگ همراه با صندل‌های نقره‌ای استایلی متفاوت و تحسین برانگیز داشته باشید.

شما می‌توانید با استفاده از این ۴ استایل پیشنهادی برای مهمانی‌های شما در روز‌های بهاری، شیک و ترند دیده شوید. فقط کافی است بدن خود را بشناشید و با توجه به آن استایل خود را مشخص کنید.

 

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *