وندی مک لندن برای پیوستن به فیلم What Men Want در حال مذاکره است

وندی مک لندن برای پیوستن به فیلم What Men Want در حال مذاکره است

هالیوود ریپورتر گزارش می‌دهد که وندی مک لندن کاوی (Wendi McLendon-Covey) بازیگر و کمدین آمریکایی درحال مذاکره برای پیوستن به فیلم کمدی What Men Want (آنچه مردان می‌خواهند) است. 

این فیلم تلنگری است به فیلم What Women Want (آنچه زنان می‌خواهند) به کارگردانی نانسی مایرز (Nancy Meyers) محصول سال ۲۰۰۰ که داستان مردی (با بازی مل گیبسون Mel Gibson) را روایت می‌کرد که مدیر اجرایی تبلیغاتی شوربختی بود اما توانایی خواندن ذهن زنان و یادگیری آنچه زنان در هنگام هر رویداد به آن می‌اندیشند را داشت! این فیلم به سرعت در سراسر جهان بر سر زبان‌ها افتاد و توانست در زمان اکرانش، بیش از ۳۷۴ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد؛ یعنی با درنظر گرفتن تورم، مبلغی نزدیک به ۵۳۵ میلیون دلار فروش داشته است. درواقع می‌توان این فیلم را موفق‌ترین تجربه مایرز در دنیای سینما درنظر گرفت. در این فیلم بازیگرانی همچون ماریسا تومی (Marisa Tomei)، آلن آلدا (Alan Alda)، لوگان لرمن (Logan Lerman)، بت میدلر (Bette Midler) و سارا پلسون (Sarah Paulson) نیز نقش‌آفرینی کردند.

دامنل گلیسون به فیلم The Kitchen پیوست

در فیلم What Men Want (آنچه مردان می‌خواهند)، تراجی پی. هنسون (Taraji P. Henson) در نقش یک مدیر برنامه‌ی ورزشی ظاهر خواهد شد که توسط همکاران مردش تنها گذاشته شده است اما بعد از به دست‌ آوردن قدرت خواندن ذهن آن‌ها، از این توانایی خویش برای رقابت با آن‌ها در معرفی ستاره‌ی بعدی NBA استفاده می‌کند. مک لندن کاوی (McLendon-Covey) نیز در نقش بهترین دوست هنسون در این فیلم نقش‌آفرینی خواهد کرد. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به تریسی مورگان (Tracy Morgan) و آلدیس هوج (Aldis Hodge) اشاره نمود.

فیلم What Men Want (آنچه مردان می‌خواهند) توسط آدام شانکمن (Adam Shankman) کارگردانی خواهد شد و تاریخ اکران آن نیز یازدهم ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی ۱۳۹۷) اعلام شده است.

مطلب مرتبط: AMY ADAMS احتمالا به فیلم TRUE AMERICAN خواهد پیوست

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *