40 نوع مدل موی بهاری مخصوص آقایان 2018

۴۰ نوع مدل موی بهاری مخصوص آقایان ۲۰۱۸

بهار بهترین موقع از سال است که مدل مویی جدید را امتحان کنیم. بهار فصل تغییر، رشد و شروعی دوباره است. با شروع گرم شدن هوا بهتر است موهایی کوتاه داشته باشید تا خودتان راحت شوید. به همین خاطر در این پست می خواهم مدل موهای کوتاهی را به شما معرفی کنم که کوتاه هستند و در عین حال روی بورس هستند. مطمئناً از میان ۴۰ مدل موی بهاری از یکی خوشتان خواهد آمد. فراموش نکنید در هوای گرم پوست کفِ سر بیشتر در معرض خشک شدن است. سالم نگه داشتن پوست این قسمت برابر است با موهایی با کیفیت و سالم. روغن آرگان یکی از بهترین روغن هایی است که پس از دوش گرفتن می توانید به پوست کفِ سر و موها بزنید. همچنین این روغن بوی بسیار مطبوعی نیز دارد.

یک سفارش دیگر اینکه اگر در این فصل زیاد دوش می گیرید هر بار مجبور نیستید از شامپو استفاده کنید در هفته فقط سه مرتبه کافی است. اگر هر روز حمام می کنید گاهی تنها از نرم کننده استفاده کنید. نرم کننده های آب رسان و مرطوب کننده انتخاب های مناسبی هستند. از شامپوها و نرم کننده هایی که با الکل معطر شده اند استفاده نکنید چون پوست کفِ سر را خشک می کنند.

هر شب صورت خود را بشویید مخصوصا قسمت بالای پیشانی چون اگر این قسمت خشک شود، خشکی پیشرفت می کند و به قسمت کفِ سر می رسد. بعد از شستشو نیز حتما از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. در مورد مرطوب کننده ها نیز بهتر است از انواع غیر معطر استفاده کنید.

بعد از دوش گرفتن موهای خود را با حوله خیلی آرام خشک کنید، معمولا آقایان حوله را با شدت بالا روی سر خود می کشند که این کار باعث شکسته شدن موها می شود.

موهای خود را وقتی کاملا خیس هستند بورس نکشید و اگر مجبور بودید از شانه ای استفاده کنید که دندانه های درشت دارد.

هنگام استفاده از سشوار دمای آن را روی آخرین درجه نگذارید چون هم موها خشک می شود و هم پوست کفِ سر آسیب می بینید.

بسیار خب تا فراموش نکردم می خواستم به شما مدل مو معرفی کنم! این شما و این هم مدل موهای مخصوص این فصل:

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *