اسپین‌آف ترسناک فیلم احضار، The Nun نام خواهد داشت!

تصویر جدیدی از اسپین‌آف Conjuring به نام The Nun منتشر گردیده که یادآور موجود شیطانی وحشتناکی به نام والاک است. والاک در دنباله سال ۲۰۱۶، به نام The Conjuring 2، بعنوان شیطانی که الین وارت را می‌ترساند، به مخاطبین معرفی شد. در آن فیلم، دیدیم که والاک موجود قدیمی بود که چهره‌ی راهبه‌ی صومعه را برای ترساندن لورین انتخاب کرده بود اما ساخت این اسپین‌آف حاکی از این است که والاک این شکل را در گذشته بکار برده است. 

البته والاک در قالب راهبه با توجه به شرایط قرار گرفته و این بار اهریمن به تهدید صومعه‌ای در رومانی می‌پردازد. در چنین شرایط مذهبی، والاک از چیزی استفاده کرده که در تعامل با انسان‌های ضعیف، پوشش مورد علاقه اوست. The Nun سال ۱۹۵۲، دهه‌ها قبل از تقابل والاک با Warrens را نشان می‌دهد. وقایع این فیلم نگاهی بر Annabelle: Creation دارد که با موجودات مختلف در دنیای The Conjuring مرتبط است.

در قسمت زیر تصویر جدیدی از The Nun آمده که اولین بار توسط EW منتشر شده است. در این تصویر والاک را می‌بینیم که آماده‌ی ترساندن کسی است که هدف نیروی اهریمنی او قرار می‌گیرد. جنسیت والاک، تصور می‌شود هیولای غیر انسانی هویت جنسی دارد، نامشخص است. البته راهبه یک زن است و بانی آرونز (Bonnie Aarons) نقش او را بازی می‌کند. والاک هر کسی باشد، نباید سر به سر او گذاشت. این شخصیت کسی است که هر کس با او چشم در چشم شود، را مجبور می‌کند با فریاد از اتاق خارج شود. وقتی چیزی شبیه اهریمن باشد بهتر است اول فرار کرد و بعد سوال پرسید.

جاس ویدون فیلم Batgirl را کاگردانی نخواهد کرد

مطلب مرتبط: نویسندگان THE CONJURING فیلم‌نامه DIE HARD 6 را می‌نویسند

شخصیت‌های فیلم‌های ترسناک به ندرت باهوش هستند، چون اگر باهوش بودند، اینهمه فیلم ترسناک خوب ساخته نمی‌شد. افرادی که این بار در لیست والاک قرار دارند، راهبه، کشیش کاتولیک با گذشته تاریک، و یک کارآموز جوان هستند که توسط واتیکان برای تحقیق درباره خودکشی مرموز یک راهبه در صومعه رومانی عازم ماموریت می‌شوند. بازیگر این کارآموز، تایسا فارمیگا (Taissa Farmiga) است. دمین بیچر (Demian Bichir) نقش کشیش و راهبه کارآموز را شارلوت هوپ (Charlotte Hope) بازی می‌کنند. تصور می‌شود خواهر شارلوت نیز در این فیلم بازی کند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *