محمد شوهر آدمخوارم قلب یک زن را به من داد تا برایش بپزم! + عکس

محمد شوهر آدمخوارم قلب یک زن را به من داد تا برایش بپزم! + عکس

محمد شوهر آدمخوارم قلب یک زن را به من داد تا برایش بپزم :یک جنگجوی سابق لیبریایی که به جبا جنگلی معروف است به دلیل دروغگویی در مورد نقشش در جنگ داخلی لیبی برای گرفتن پناهندگی از دولت آمریکا به سی سال زندان محکوم شد. محمد جباتا ۵۱ ساله که از سال ۱۹۹۰ در پنسیلوانیای آمریکا زندگی می‌کند در دادگاه به جرم فریب اداره مهاجرت به زندان می‌رود. او طی سالهای جنگ داخلی لیبریا از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵ به عنوان فرمانده گروهی شبه نظامی فعالیت می‌کرد و در این مقام کودک سربازهای بسیاری را کشته و اعضای بدنشان را خورده است. جاباتا همچنین به ده‌ها مورد تجاوز و نقص عضو این کودکان متهم است. او در سال ۱۹۹۸ طی درخواست پناهندگی از آمریکا در مورد سوابق نظامی خود به دروغ گفته است که عضو سازمان آزادی‌بخش لیبریا بوده است.

محمد شوهر آدمخوارم قلب یک زن را به من داد تا برایش بپزم! + عکس محمد شوهر آدمخوارم قلب یک زن را به من داد تا برایش بپزم! + عکس

مطالب مرتبط:

تصاویری از جزیره واقعی آدمخوارها

آموزش آدمخواری در کتاب‌های درسی داعش!+ تصاویر

زوج آدم‌ خوار روسی که ۳۰ نفر را خورده بودند دستگیر شدند! + تصاویر (۱۶+)

مربی بدنساز قلب زن خائنش را به طرز وحشیانه ای از سینه اش در آورد! + عکس

ده‌ها شاهد از جمله هفده لیبریایی در دادگاه علیه جنایت‌های این مرد شهادت دادند. در یکی از موارد او دستور داده بود همسرش قلب یکی از زنان را بپزد و به جنگجوهای گروهش سرو کند. در موردی دیگر او همسر مقتول را مجبور کرده بود تا قلب شوهرش را بپزد. جاباتا اتهام‌ها علیه خودش را توطئه دشمنان خوانده است.

ماجرای سنگسار دختر ۱۹ ساله زیبا توسط ۳ مرد +عکس

منبع

 

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *