طرح مفهومی مرسدس میباخ Ultimate Luxury و مرسدس A کلاس در نمایشگاه خودروی پکن به نمایش گذاشته شد

طرح مفهومی که هفته قبل منتشر شد یک خودروی با طول محوری بلند و بانام مرسدس میباخ Ultimate Luxury به معنای فوق لوکس خواهد بود. در کنار نمایش این طرح جالب، شرکت ستاره سه پر آلمانی یک تصویر دیگری را از داخل کابین یک خودروی لوکس و مدرن رونمایی کرده است. ایده جذابی که می‌توان آن را برای یک سدان فوق لوکس در نظر گرفت و درنهایت نیز تمامی مشخصه‌های لوکسش را درون یک کراس اوور خوش‌چهره آلمانی قرارداد.

شاسی بلند جدید هیوندای palisade بزودی معرفی خواهد شد

اگرچه هنوز اطلاعات اضافی در مورد این طرح مفهومی منتظر نشده است اما شایعات حکایت از پیش‌نمایش یک مدل نسل جدید از مرسدس GLS که قرار است یک نسخه گران‌تر تحت برند میباخ باشد، دارند. این طرح قرار نیست اولین شاسی‌بلند با عنوان میباخ باشد، زیرا این برند آلمانی حدود بیش از یک سال قبل از یک شاسی‌بلند نه‌چندان جذاب و مشتری‌پسند بانام G650 Landaulet رونمایی کرده بود.

طبق گزارشی که از بریتانیا منتظر شده است، این خودرو قرار است در نوامبر همین سال در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس جایی که نسل بعدی یک خودروی جذاب GLS رونمایی خواهد شد.

هم‌چنین به‌منظور تمایز قائل شدن ابن مدل با یک شاسی‌بلند با سایز بزرگ، مرسدس این خودرو را مزین به یک جلوپنجره برجسته بزرگ کرده است. جلوپنجره‌ای که احتمالاً وارث همان جلوپنجره برجسته سری S مرسدس و نسخه کشیده Pullman خواهد بود.

مطلب مرتبط: شاسی‌بلند زیبای پینینفارینا H500 در پکن معرفی خواهد شد

این مدل جدید قرار است در پکن چین به نمایش درآمده و هم‌چنین در کشور چین و برای بازار چین به تولید برسد. بنابراین این احتمال وجود دارد که ما با یک خودروی بافاصله محوری بلند و نه یک سدان کامپکت مناسب بازارهای جهانی روبرو باشیم.

در تاریخ ۲۵ آوریل ۲۰۱۸ یعنی کمتر از ۱۰ روز دیگر قرار است این دو مدل جدید و البته درخشان آلمانی در کنار نسخه‌های دیگر فیس لیفت C-Class مرسدس به نمایش درآیند.

آئودی RS5 اسپرت‌بک در نمایشگاه خودرو نیویورک رونمایی شد + تصاویر

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *