میکروکارنت چیست و چگونه به جوانسازی پوست کمک می کند؟

میکروکارنت چیست و چگونه به جوانسازی پوست کمک می کند؟

میکروکارنت چیست ؟ تکنولوژی میکروکارنت نخستین بار در سال ۱۸۳۰ کشف شد. از این تکنولوژی برای درمان فلج صورت استفاده می کردند تا زمانی که به تاثیرات ضد پیری آن پی برده شد. میکروکارنت یک جریان الکتریسیته ضعیف است که سلول های زیر پوست را تحریک می کند. تفاوت این روش با دیگر روش های درمان زیبایی این است که در میکروکارنت از جریان برق برای سفت کردن ماهیچه ها استفاده می شود اما در روش های دیگر فقط قابلیت ارتجاعی و کلاژن پوست تقویت می شود.

روش های عجیب که برای جوانسازی پوست استفاده می‌شود!

 

میکروکارنت

مطلب مرتبط: آیا کرم های جوانسازی پوست واقعا موثرند؟

یکی از ویزگی های خوب این روش استفاده نکردن از سوزن است. میکروکارنت برای سنین ۲۵ به بالا پیشنهاد می شود و به خصوص برای کسانی که به دنبال جایگزینی برای بوتاکس هستند. تصور کنید میکروکارنت نوعی ورزش صورت است هر چه زودتر شروع کنید بیشتر از پیری صورت جلوگیری کرده اید.

در میکروکارنت خبری از قرمزی و التهاب نیست بلکه نرم و شفاف می شود. به علاوه یک روش درمان زیبایی بدون درد است. در طول ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه فقط حرکات سر دوشاخه ها را احساس می کنید که روی صورت حرکت می کنند.

تنها ویژگی منفی این روش هزینه بالای آن است و این که اگر می خواهید تاثیر کافی ببینید نباید فقط به یک جلسه اکتفا کنید. در ابتدا هر ۲ هفته یک جلسه سپس هر ماه ۱ جلسه آن را تمدید کنید.

در این روش درمانی خیلی زود به نتیجه می رسید و حتی باعث می شود آرایش روزانه را ترک کنید.

با این ۱۱ ترفند بدون نیاز به پزشک پوستی شفاف داشته باشید!

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *