لیست واردکنندگان مجاز خودرو در کشورمان اعلام شد

لیست واردکنندگان مجاز خودرو در کشورمان اعلام شد

در حالیکه در سال گذشته بسیاری از شرکت‌ها به دلیل بسته بودن سایت ثبت سفارش و عدم امکان واردات خودروهای خارجی دچار مشکلات فراوانی شدند و شکایات زیادی از شرکت‌های واردکننده به سازمان حمایت رسیده بود، در سال جاری این سایت باز شده و در جدیدترین خبر منتشر شده از سوی روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، واردکنندگان مجاز خودرو در کشورمان مشخص شده و اسامی خودروهای دارای مجوز برای واردات منتشر شده است.

به گزارش چرخان، در این اطلاعیه که توسط سازمان حمایت منتشر شده است نام بسیاری از شرکت‌های حاضر در بازار وجود نداشته و بدین ترتیب فعالیت آن‌ها غیرقانونی اعلام شده است. در این اطلاعیه اسامی واردکنندگان مجاز خودرو و همچنین شرکت‌های مجاز به ارائه پیش فروش خودروهای خارجی اعلام شده و  طبق مجوزهای صادر شده می‌توانند نسبت به واردات خودرو اقدام نمایند. در ادامه به بررسی شرکت‌های معتبر در زمینه واردات خودروهای خارجی می‌پردازیم:

جدیدترین قیمت محصولات پارس خودرو در کارخانه و بازار / ۱۸ فروردین ۹۷

اولین خودرو مجاز برای واردات YARIS HYBRID 1497CC مدل۲۰۱۸ است که در کل ۱۰۰۵ خودرو از این مدل به کشور وارد خواهد شد. دیگر خودروی مجاز برای واردات در سال جاری بورگوارد Bx7 نوع s700 گونه BW6470B1Y5B مدل سال ۲۰۱۸ است که مجموعا به تعداد ۲۳۵ عدد پیش فروش شده و وارد کشور خواهد شد.

دیگر خودروی مجوز گرفته برای واردات HUNAN JIANGNAN AUTOMOBILE مدل COUPA T210 است که به تعداد ۲۴۰ عدد وارد کشور خواهد شد.

از دیگر خودروهایی که توسط اطلس خودرو برای واردات، کسب مجوز شده‌اند می توان به OPTIMA JF HEV مدل A64DZ1 بدنه سالنی تک دیفرانسیل (A/T)1999 سی‌سی مدل ۲۰۱۸، خودروی SORENTO تیپ UM استیشن واگن ۲۳۵۹ سی‌سی مدل ۲۰۱۸، خودروی CERATO YD بدنه سالنی پنج سرنشین ۱۹۹۹سی‌سی مدل۲۰۱۷، خودروی SPORTAGE TIPE QL TYPE F5P54 دو دیفرانسیل سی‌سی ۲۳۵۹ مدل۲۰۱۷ اشاره کرد که مجموعا به تعداد ۱۳۲۸ عدد پیش فروش شده و وارد کشور خواهد شد.

دیگر خودروهایی که توسط شرکت‌های مختلف کسب مجوز شده و در سال ۹۷ وارد کشور خواهند شد در جداول زیر موجود است:

واردکنندگان مجاز خودرو
واردکنندگان مجاز خودرو

 

مطلب مرتبط: قیمت محصولات ایران‌خودرو در کارخانه و بازار / ۱۸ فروردین ۹۷


آغاز طرح فیروزه‌ای ایران‌ خودرو با سود ۱۸ درصدی + شرایط

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *