آیفون‌های بعدی اپل نمایشگر خمیده و قابلیت کنترل In-The-Air خواهند داشت

به نظر می‌رسد کمپانی اپل در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد تحولی عظیم در دنیای اسمارت‌فون‌ها است. بر اساس گزارشی که Bloomberg منتشر کرده، به احتمال فراوان آیفون‌های آینده قابلیت‌های نوینی خواهند داشت که نحوه تعامل کاربر با این هندست‌ها را تغییر خواهد داد.

در گزارش بلومبرگ ادعا شده که در کمتر از دو یا سه سال آینده شاهد عرضه آی‌فون‌هایی با صفحه نمایش خمیده خواهیم بود. آن‌طور که در این گزارش آمده است، این خمیدگی به سمت داخل بوده و نباید این انحنا را با آن‌چه در پرچمداران سامسونگ وجود داشته، مقایسه کرد. برای ایجاد تصویری ذهنی از این امر می‌توان گوشی قدیمی ال‌جی G Flex را به یاد آورد.

مطلب مرتبط: آموزش ری‌استارت آیفون و رفتن به بخش ریکاوری آیفون

به‌علاوه، گفته می‌شود اپل در حال کار بر روی یک فناوری است که کاربر را قادر می‌سازد تا از طریق حرکت‌های هوایی یا in-the-air فرمان‌های خود را به گوشی منتقل کند. بدین ترتیب برای کنترل دستگاه دیگر نیازی به لمس آن نخواهد بود. کاربر تنها باید انگشت خود را نزدیک صفحه نمایش قرار داده و دستور خود را از طریق اعمال برخی ژست‌های حرکتی صادر کند.

پس از معرفی موس در حدود بیست سال پیش و فناوری ۳D Touch در گوشی آی‌فون ۶s، احتمال آن وجود دارد که با ارائه تکنولوژی یاد شده توسط اپل، بار دیگر شاهد انقلابی عظیم در عرصه روش‌های ورودی کنترلی باشیم که توسط بسیاری از شرکت‌های معتبر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *