تریلر جدیدی از گیم‌پلی عنوان AWAY: Journey to the Unexpected منتشر شد (در انتظار تریلر)

AWAY: Journey to the Unexpected عنوانی در سبک معمایی و اول شخص است که قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. حال تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر شده که می‌توانید آن را ادامه مشاهده کنید.

ناشر این عنوان یعنی پلی‌دیوس اینترتیمنت (Playdius Entertainment) و شرکت توسعه دهنده این بازی یعنی اورالین ریگارد (aurélien régard) در طی ساخت و تلاش برای برآورده کردن انتظارات بازیکنان و طرفداران این بازی، تریلر جدیدی را از این عنوان منتشر کردند که مکان‌های متنوع، تغییرات آب و هوایی، نحوه درگیری با دشمنان و شخصیت‌ها دیگری را نمایش می‌دهد.

AWAY: Journey to the Unexpected با ترکیب سبک‌های معمایی، اکشن، اول شخص و همچنین گیم‌پلی روان باعث جذب بازیکنان به این بازی پیش از انتشار آن شده است. یکی از نکات جالب این بازی وجود شخصیت‌ها و دشمنان دو بعدی است اما این موضوع هنگامی جالب می‌شود که شما در دنیای سه بعدی قرار دارید و این تناقض در نوع خود هیجان‌انگیز است.

این عنوان جهان باز دست شما را باز گذاشته و می‌توانید، با ادامه دادن خط داستانی هر شخصیت، داستان آن را تمام کرده و سطح خود را ارتقا دهید. همچنین می‌توانید افرادی را در گروه خود استخدام کنید تا با شما متحد شوند.

این عنوان در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی AWAY: Journey to the Unexpected را مشاهده کنید.


| |

منبع

شاید دیگرمطالب روژان را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *