بونجاح به یک قدمی ۵۰ گل در سال ۲۰۱۸ رسید


ستاره الجزایری باشگاه السد با گلزنی در بازی های مقدماتی جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ به یک قدمی ثبت رکورد رویایی در سال ۲۰۱۸ رسید.

ورزش سه: همان طور که دیروز اعلام شد بغداد بونجاح با آمار گلزنی فوق العاده ای که در سال ۲۰۱۸ خلق کرد بالاتر از ستاره هایی همچون مسی و رونالدو کاندیدای اول کسب عنوان برترین گلزن جهان لقب گرفت. این بازیکن اما با وجود این آمارها همچنان روی نوار گلزنی گام برمی دارد تا جایی که شب گذشته با گلزنی شکارچی صحرا شاگردان جمال بلماضی موفق به عبور از سد توگو شدند.

بونجاح با به ثمررساندن گل سوم الجزایر در جریان برد ۴-۱ مقابل توگو ششمین گل ملی خود در سال ۲۰۱۸ را ثبت کرد تا به این ترتیب آمار گلزنی هایش را بهتر از قبل کند. با این روند حالا بسیاری از طرفداران شکارچی صحرا در انتظار ثبت رکورد ۵۰ گل از این بازیکن در یک سال هستند، رکوردی که با گل دیشب تنها دو گل فاصله دارد و رسیدن به آن با گلزنی در لیگ ستارگان دست یافتنی به نظر می رسد.

بغداد بونجاح حالا با ۴۸ گل در ۳۵ بازی ملی و باشگاهی در سال ۲۰۱۸ نزدیک تر از همیشه به کسب عنوان بهترین گلزن سال ۲۰۱۸ قرار گرفته است. اتفاقی که جمال بلماضی از آن به عنوان پاداشی بزرگ برای تلاش های گلزن اول الجزایر نام برد و مدعی شد با این عنوان امیدها برای قهرمانی الجزایر در جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ بیشتر از قبل خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *