نعمتی: به خاطر هواداران مقابل پیکان می‌جنگیم


وینگر سرخپوشان امیدوار است تیمش همچنان بتواند شانس کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر را حفظ کند.

خبرورزشی: به فاصله کوتاه تا شروع دیدار پرسپولیس مقابل پیکان، بد نیست صحبت‌های سیامک نعمتی هافبک پیشین فیروزه‌ای پوشان تهرانی و ستاره این روز‌های پرسپولیس را بخوانید:

کاش بیشتر استراحت می‌کردیم

تمرینات را به تازگی شروع کردیم و آماده بازگشت به لیگ برتر هستیم. البته می‌توانستیم بیش از این‌ها استراحت کنیم، اما طبق برنامه ریزی لیگ باید خیلی زود به میدان برویم.

مدعی قهرمانی هستیم

ما با وجود کمبود بازیکن و سایر مشکلاتی که همه از آن خبردارند، خیلی خوب توانستیم لیگ را شروع کنیم و همین حالا هم جزو مدعیان قهرمانی هستیم. از ابتدای فصل هم کسی از ما انتظار معجزه نداشت، چون حداقل تا نیم فصل مشکلات مان پا بر جا بود. با همین وضعیت، در سه تورنمنت به صورت همزمان شرکت کردیم و در هر سه هم موفق بودیم. حالا هم می‌خواهیم شانس قهرمانی را حفظ کنیم.

بار‌ها عذرخواهی کردم

من به خاطر این موضوع بار‌ها از هواداران عذرخواهی کردم، اما باید بگویم انگیزه هایم از همیشه بیشتر است و می‌خواهم با تمام توان به لیگ برگردم تا با عملکرد بهتر، انگیزه هایم را ثابت کنم. هیچ چیز برایم تا این اندازه مهم نیست. انشالله فرصت‌هایی برایم ایجاد شود که بتوانم انگیزه هایم را نشان دهم و باعث خوشحالی هواداران شوم.

به خاطر هواداران به زمین می‌رویم

بازی با پیکان شاید در وضعیت نرمال پرسپولیس نباشد، ولی ما حاضر به انجام این دیدار هستیم. البته خستگی از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا از یک سو، کمبود بازیکن به خاطر مصدومیت از جمله محمد انصاری و حسین ماهینی از طرف دیگر، حسابی آزار مان می‌دهد.

زمان زیادی از شروع تمرین تا بازی با پیکان هم نداشتیم، اما به هر حال باید به خاطر هواداران هم شده، قید این مشکلات را بزنم و با قدرت به زمین برویم. فقط این را می‌دانیم که حتی تعدادمان به یک تیم هم نمی‌رسد، ولی با این وجود باید مقابل پیکان به میدان برویم.

انگیزه‌های بیشتری دارم

دیدار با پیکان برای من، افزایش انگیزه را در پی دارد. من به خاطر حضور در پیکان به جامعه فوتبال معرفی شدم و هرگز لطف مربیان و بازیکنان این تیم را از یاد نمی‌برم، اما حالا بازیکن پرسپولیس هستم و می‌خواهم در این تیم، توانایی هایم را نشان بدهم. امیدوارم یک بازی بسیار خوب و زیبا به لحاظ فنی را شاهد باشیم و تیمی که استحقاق بیشتری دارد، برنده شود. مطمئنا هواداران پرسپولیس هم به پیروزی ما کمک خواهند کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *