فیلم گفتگوی جنجالی با بازیگر زن فیلم‌های مستهجن که با ترامپ بوده است

فیلم گفتگوی جنجالی با بازیگر زن فیلم‌های مستهجن که با ترامپ بوده است! / با زیرنویس فارسی

استورمی دنیلز ۳۹ ساله هنرپیشه فیلم‌های مستهجن آمریکایی در مصاحبه‌ای تلویزیونی رابطه ۱۲ سال پیش خود با ترامپ را تشریح کرد.

به گزارش رکنا، دنیلز که نام اصلی اواستفانی کلیفورد است در مصاحبه با برنامه شصت دقیقه شبکه خبری سی بی اس آمریکا که یکشنبه شب از این شبکه پخش شد، جزییات رابطه خود با ترامپ و دلیل سکوت خود در طی این سال‌ها را تشریح کرد.

او گفت که در سال ۲۰۰۶ – درست یک سال پس از ازدواج ترامپ با ملانیا- با ترامپ در حاشیه یک تورنمنت گلف در ایالت نوادا رابطه جنسی داشته است. او تاکید کرد تنها یک بار با ترامپ رابطه داشته است.

دنیلز گفت پس از آن رابطه تا یک سال بعد -۲۰۰۷- تماس‌های تلفنی او با ترامپ ادامه داشته و ترامپ این تماس‌ها را از اطرافیان خود مخفی نگه نمی‌داشته است.

مطالب مرتبط:

عکسی دیده نشده از همسر دوم ترامپ و دخترش

جنجال حرکت عجیب یک همجنس‌ باز در کنار ترامپ!+ عکس

پیش بینی کارتون سیمپسون ها از دیدار ترامپ و شاه سعودی! +عکس

به گفته دنیلز او در سال ۲۰۱۱ تصمیم داشته جزییات رابطه خود با ترامپ را در ازای دریافت ۱۵ هزار دلار با یک نشریه در میان بگذارد، اما تهدید یک فرد ناشناس در پارکینگ باشگاه بدنسازی و همچنین تهدید  مایکل کوهن وکیل ترامپ علیه نشریه مبنی بر شکایت از آن در صورت چاپ مطلب، او را از این تصمیم منصرف کرده است.

به گفته دنیلز:  من در پارکینگ باشگاه بدنسازی همراه دختر کوچک بودم و در حال بیرون آوردن کالسکه و وسایل دختر کوچکم از صندوق عقب ماشین بودم که مردی به من نزدیک شد و گفت:ترامپ را راحت بگذار. فراموش کن!. بعد او خم شد و به دخترم نگاه کرد و گفت: چه بچه نازی. جای تأسف خواهد بود اگر اتفاقی برای مادرش بیفتد.

به گفته دنیلز این تهدید باعث شد تا او از افشای رابطه‌اش با ترامپ منصرف شود و نگرانی درباره سلامت دخترش و خودش در نهایت او را مجاب کرد که ۱۱ روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با دریافت ۱۳۰ هزار دلار از وکیل ترامپ با امضای قراردادی از سخن گفتن درباره رابطه‌اش خودداری کند.

این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن قرارداد امضا شده خود با وکیل ترامپ را بی‌ارزش خوانده و دلیل آن را عدم امضای ترامپ پای آن دانست.

ترامپ و وکیل او اظهارات استورمی دنیلز را رد کرده اند. همچنین وکیل ترامپ از این زن به خاطر آنچه که نقض قرارداد امضا شده خوانده به دادگاه شکایت کرده و خواهان دریافت غرامت ۲۰ میلیون دلاری شده است.

 

پیش بینی کارتون سیمپسون ها از دیدار ترامپ و شاه سعودی! +عکس

منبع

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *