قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران / 7 فروردین 97

قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران / ۷ فروردین ۹۷

پس از اینکه بازار خودروهای داخلی در آخرین روز کاری اسفند ۹۶ به کار خود پایان داد، قیمت خودروهای داخلی با افزایش قیمت اندکی روبرو شده و بعضی از خودروهای پرفروش و ارزان بازار به دلیل عدم تعادل در عرضه و تقاضای خودروها دچار نوسان قیمتی شده‌اند که در ادامه به برخی از موارد اشاره می‌کنیم. لازم به ذکر است که این گزارش قیمتی اولین گزارش بازار خودروهای داخلی در چرخان است که امیدواریم مورد استفاده شما واقع شود.

اولین سری از محصولاتی که برای ارائه گزارش قیمتی به سراغ آن رفتیم، محصولات ارزان قیمت شرکت سایپا بود که در پرطرفدارترین محصول دچار گرانی حدود ۳۰۰ هزار تومانی شده است. سایپا ۱۱۱ که پرطرفدارترین مدل از خانواده پراید محسوب می‌شود با قیمت ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

دومین محصول از خانواده پراید مدل ۱۳۱ است که با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی با قیمت ۲۲ میلیون تومان در بازار غیررسمی تهران خرید و فروش می‌شود. سایپا ۱۳۲ نیز از دیگر مدل‌های خانواده پراید است که با قیمت ۲۱ میلیون تومان جزو ارزان قیمت‌های این سری از محصولات سایپا است.

اگر به دنبال خرید مدل وانت این خانواده هستید نیز سایپا ۱۵۱ با کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی روبرو شده و در حال حاضر ۲۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

از دیگر محصولات شرکت سایپا، خودروی تیبا است که در مدل صندوقدار با قیمت ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. این خودرو نسبت به بازار اسفند ماه تغییر خاصی نکرده است. تیبا هاچ‌بک دیگر مدل از این خودرو است که در حال حاضر با قیمت ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار تهران مورد معامله قرار می‌گیرد.

دیگر خودروی زیر ۳۰ میلیون تومان سایپا که از فروش بالایی برخوردار است، خودروی ساینا دنده‌ای است که فروشندگان با قیمت ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بازار عرضه می‌کنند.

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران / ۲۹ اسفند ۹۶

سایپا کوییک

خودروی سوگلی سایپا که در ماه‌های آخر ۹۶ جنجال زیادی به پا کرد، خودروی کوئیک بود که در حال حاضر مدل فول اتوماتیک با تمام آپشن‌های آن، قیمتی در حدود ۴۶ میلیون تومان دارد. البته نوسان قیمتی این خودرو بسیار بالاست و هنوز به ثبات قیمتی نرسیده است.

از دیگر برندهای موجود در بازار خودروهای داخلی محصولات شرکت ایران‌خودرو است که به طور مثال پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در حال حاضر با قیمت ۳۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو در روزهای آخر ۹۶ با قیمت ۳۴ میلیون و پانصد هزار تومان خرید و فروش میشد.

پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس دیگر خودروی بازار است که در حال حاضر با قیمت ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. پژو پارس ساده از دیگر محصولات ایران‌خودرو در بازار خودروهای داخلی است که با قیمت ۴۲ میلیون تومان در مدل ساده خرید و فروش می‌شود.

رانا ال‌ایکس نیز با ثبات قیمتی نسبت به بازار اسفند ماه ۹۶ در حال حاضر با نقدینگی ۳۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قابل خریداری است. سمند ال‌ایکس EF7 نیز از جمله خودروهای پرفروش ایران‌خودرو در بازار آزاد با قیمت ۳۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

شرایط جدید فروش فوری نقدی تندر۹۰ پارس‌خودرو +قیمت

 

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *