ماجرای زنی که با پسرش ازدواج کرد! / این زن محاکمه می شود + عکس

ماجرای زنی که با پسرش ازدواج کرد! / این زن محاکمه می شود + عکس

ماجرای زنی که با پسرش ازدواج کرد!  یک زن در اقدامی کثیف با پسرش ازدواج کرده بود که باید محاکمه شود.

روزنامه “ایندیپندنت” می نویسد که یک مادر و دختر در دادگاه ایالت “اوکلاهاما” آمریکا به خاطر ازدواج فامیلی، مجرم شناخته شدند. این دونفر هرگونه اتهام نزدیکی جنسی با یکدیگر را رد کرده و از به زبان آوردن دلیل این ازدواج خودداری کردند.

پلیس محلی پس از بررسی پرونده های مادر خانواده “پاتریشیا آنه اسپن” متوجه شد که این زن در سال ۲۰۰۸ میلادی نیز با پسر خود ازدواج کرده بوده است. پسر جوان ۱۵ ماه پس از ازدواج، به دادگاه درخواست طلاق کرد. پس از گذشت چند سال، این زن در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی با دختر خود “میستی ولوت دون اسپن” ازدواج کرد.

مطالب مرتبط:

ارتباط شیطانی یک زن با ۲۰ روح / آرزو دارم از ارواح باردار شوم!+ عکس

ماجرای پسر ۲۳ ساله و ازدواج با عمه ۹۱ ساله پدرش! + عکس

شرمساری خانواده های مسلمان روهینگیا از بارداری دخترانشان قبل از ازدواج

ماجرا از این قرار است که سالها پیش از این، دادگاه حق حضانت ۳ فرزند او را از وی گرفت و این وظیفه به پدربزگ و مادربزرگ آنها سپرده شد. پاتریشا مطمعن بود که اگر در مدارک و اسناد، او کفالت دختر ۲۵ ساله خود “میستی” را بر عهده ندارد و ولی قانونی وی به شمار نمی آید، پس ازدواج با او نباید مانعی داشته باشد و قانونی است.

زوج اندونزیایی به سبک سریال بازی تاج و تخت ازدواج کردند! + تصاویر

این دو زن (مادر و دختر) نتوانستند به دادگاه بگویند که دلیلشان از کار چه بوده است. ولی هر دو آنها وجود هر گونه رابطه جنسی با یکدیگر را رد کردند. به حکم دادگاه، این دو زن بازداشت شده و روانه زندان شهر “دانکن” شدند. روزنامه ایدیپندنت در ادامه می نویسد که بر اساس قوانین ایالت اوکلاهاما، ازدواج با قوام نزدیک، چه با رابطه جنسی و چه بدون رابطه جنسی، جرم شناخته می شود. ازدواج های همجنسگرایان در ایالت اوکاهاما از سال ۲۰۱۴ میلادی به رسمیت شناخته می شود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *