پایان کار ونتورا در سالروز به عزا نشاندن ایتالیایی‌ها!

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا که مسبب ناکامی این تیم در صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ شد، نیمکت «الاغ‌های پرنده» را ترک کرد.

خبرگزاری تسنیم: تنها یک ماه پس از قبول هدایت تیم فوتبال کیه‌وو ورونا، جامپیرو ونتورا از سمت خود استعفا کرد و استعفایش با دو روز تأخیر مورد پذیرش رئیس باشگاه قرار گرفت.

ونتورا چهار بازی هدایت کیه‌وو را برعهده داشت که در این بازی‌‌ها دو شکست و دو تساوی در کارنامه این تیم به ثبت رسید. آخرین بازی کیه‌وو با هدایت ونتورا تساوی ۲ – ۲ خانگی مقابل بولونیا بود و به دنبال آن او استعفایش را تقدیم رئیس باشگاه کرد، اما با مخالفت وی مواجه شد.

پایان کار ونتورا در سالروز به عزا نشاندن ایتالیایی‌ها!

رئیس باشگاه کیه‌وو تلاش خود را برای منصرف کردن ونتورا از استعفا انجام داد، اما این مرد ۷۰ ساله در نهایت امروز (سه‌شنبه) به هدفش رسید و طبق اعلام باشگاه طرفین با توافق دو جانبه قراردادی که تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ اعتبار داشت را فسخ کردند.

استعفای ونتورا دقیقاً در اولین سالگرد ناکامی تیم ملی ایتالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ رخ داد، تیمی که او هدایتش را برعهده داشت و این ناکامی مسبب اخراجش شد.

گفته می‌شود که دمنیکو دی‌کارلو، جانشین ونتورا در کادر فنی تیم فوتبال کیه‌وو خواهد شد و تا پایان فصل این تیم را هدایت خواهد کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *