«پارک ژوراسیک» ۲۵ ساله شد

گروهی از هنرمندان با ساخت آثاری هنری، بیست و پنجمین سالگرد اکران فیلم خاطره‌انگیز «پارک ژوراسیک» اثر استیون اسپیلبرگ را گرامی داشته و پای دایناسورها را به هنر خود باز کردند.

خبرگزاری مهر: گروهی از هنرمندان با ساخت آثاری هنری، بیست و پنجمین سالگرد اکران فیلم خاطره‌انگیز «پارک ژوراسیک» اثر استیون اسپیلبرگ را گرامی داشته و پای دایناسورها را به هنر خود باز کردند.

«پارک ژوراسیک» ۲۵ ساله شد

به نقل از هالیوود ریپورتر، گروهی از هنرمندان و تصویرسازان با برپایی نمایشگاهی هنری، بیست و پنجمین سالگرد ساخت «پارک ژوراسیک» (۱۹۹۳) به کارگردانی استیون اسپیلبرگ را گرامی می‌دارند.

«پارک ژوراسیک» ۲۵ ساله شد

این هنرمندان قرار است آثار خود را هفته آینده در نمایشگاه هنری DesignerCon در آناهایم کالیفرنیا عرضه کنند.

کارمن آکوستا مسئول این نمایشگاه در مصاحبه با هالیوود ریپورتر در این باره گفت: چیزی که از همه عجیب‌تر است این است که چگونه این همه زیبایی می‌تواند در بعضی از ترسناک‌ترین سکانس‌های فیلم جمع شود و البته ما می‌دانیم هیچ لحظه کم ارزشی در «پارک ژوراسیک» وجود نداشت.

«پارک ژوراسیک» ۲۵ ساله شد

وی افزود: هنرمندان ما خط به خط این فیلم را می شناسند. بسیاری از کارهای ارایه شده برگرفته از سکانس‌های کوچکی است که تنها آن دسته از افرادی متوجه آن می‌شوند که این فیلم را بارها و بارها دیده باشند. این نمایشگاه، سکانس‌های معروف فیلم را که همه می شناسند هم پوشش می‌دهد ولی این جا برای آن دست از هواداران دو آتشه «پارک ژوراسیک» تجربه‌ای از جنس دیگر است.

«پارک ژوراسیک» ۲۵ ساله شد

این گزارش حاوی عکس‌هایی است که خبرنگار هالیوودریپورتر قبل از آغاز نمایشگاه به آن دست یافته است.

«پارک ژوراسیک» ۲۵ ساله شد

نمایشگاه DesignerCon آناهایم از ۱۶ نوامبر (۲۵آبان) آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه دارد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *