تصاویر باورنکردنی که حضور نامرئی موجودات فضایی در زمین را تایید می‌کند

دانشمندان که در جستجوی “ضد ماده” در فضا بودند، تصادفاً به شواهدی برخوردند که از وجود نامرئی موجودات فضایی  در میان ما خبر می‌دهد که بیم جاسوسی آنها در زمین می‌رود.

شرکت انرژی رعد و برق که در زمینه‌ی اپتیک، فیزیک هسته‌ای و انرژی فعالیت دارد، ادعا کرده که به وجود “نهادهای نامرئی” که در جو زمین زندگی می‌کنند، پی برده است.

این شرکت توسط فیزیکدان هسته‌ای دانش‌آموخته‌ی هاروارد، دکتر روگرو سانتیلی گردانده می‌شود. وی بعنوان یک دانشمند حاشیه‌ساز از طرف مجامع علمی طرد ولی در عین حال کارهایش که اکثراً با نظریه نسبیت اینشتین در تضاد است را “علم نوین” خوانده که دیگران سعی دارند با توطئه چینی کارهای وی را نادیده بگیرند.

در واقع این فیزیکدان هسته‌ای به دنبال اثبات فرضیه‌های کهکشان ضد ماده، پرتوهای کیهانی ضد ماده و سیارک‌های ضد ماده، از طریق تلسکوپ سانتیلی به وجود زندگی مخفی در جو زمین پی برده که با چشم مسلح قابل دیدن نیست. وی معتقد است این فرم زندگی خیلی کوچک متعلق بهموجودات فضایی بوده که مشغول عملیات‌هایی در سطح زمین هستند.

وی این کشف را هیجان انگیز خوانده و ادعا می‌کند که این زندگی فقط از طریق تلسکوپ سانتیلی قابل دیدن است و با تلسکوپ‌های دیگر و دوربین‌های چشمی قابل مشاهده نیست.

فیزیکدان هسته‌ای بر این باور است که موجودات این نهادهای نامرئی روی زمین مشغول جاسوسی هستند. البته تلسکوپ او هنوز در انتظار ثبت پتنت به سر می‌برد ولی به گفته‌ی وی با این تلسکوپ چیزهایی که قبلاً قابل مشاهده نبوده را می توان دید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *